Atsirado Klaipėdoje be žinios dingusi senolė | kl.lt

ATSIRADO KLAIPĖDOJE BE ŽINIOS DINGUSI SENOLĖ

  • 11

Klaipėdos policininkai kreipėsi į visuomenę prašydami pagalbos ieškant aplinkoje nesiorientuojančios pagyvenusios moters, tačiau neilgai trukus buvo išplatintas pranešimas, kad moteris atsirado.

Kaip buvo pranešta, antradienį, apie 16 val., 78 metų O. J. žmonės palydėjo iki Herkaus Manto gatvėje esančios bibliotekos. Moteris pati turėjo pareiti namo į Laivų skersgatvį.

Tačiau namiškiai pensininkės nei tądien, nei trečiadienį pareinančios nesulaukė.

Moteris neturėjo telefono.

Laimei, nieko blogo nenutiko, trečiadienio pavakarę pareigūnai pranešė, kad senolė atsirado gyva ir sveika.

Rašyti komentarą
Komentarai (11)

Studentas

Ir dar. Nereaguokime į neadekvačius komentarus, nes jų autorių nematome. Žinome, kad yra visokių žmonių, su savomis ligomis ir pan. Be pykčio, tiesiog realybė tokia. Nepykime ant jų- jau ir taip likimas jiems negailestingas.

irute

Pazistu ponia onute,jos vaikus ir vaikaicius,labai ,atidi turinti jumoro jausma,pensisoje pasventusi save anukams,geda butu rasyti tokius komentarus,seimai stiprybes ir dziugsmingu sv,velyku

A@D

Lietuviai trokšta gerai gyventi - be ligų, būti laimingi ir turtingi :). Niekada netaps lietuviai laimingi rašinėjantys žiaurius su pasimėgavimu komentarus, nes negerbia savo tautos žmonių kaip ir tautos ligų, kurios gali neaplenkti ir juos ir jų artimus. Ši moteris - asmenybė. Taiki, intelektuali, charizmatiška, su puikiu jumoru. O šiuo metu stiprybės ir kantrybės artimiesiems.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS