Klaipėdos pareigūnai išaiškino dvi prostitutes ir seksualinių paslaugų klientą | kl.lt

KLAIPĖDOS PAREIGŪNAI IŠAIŠKINO DVI PROSTITUTES IR SEKSUALINIŲ PASLAUGŲ KLIENTĄ

  • 13

2022 m. birželio 20 d. Klaipėdos policijos pareigūnai vykdė prevencinę priemonę, skirtą nelegalaus darbo atvejams išaiškinti. Tikrinant iš skelbimų internete ir kitų šaltinių surinktą informaciją, nelegalaus darbo apraiškų pareigūnai neužfiksavo, tačiau nustatė tris su prostitucija susijusius pažeidimus.

Apie 13.30 val. Klaipėdoje, viename Taikos prospekte esančiame bute dvi užsienietės, gimusios 1996 m. ir 1984 m. teikė seksualines paslaugas už atlygį. Moterims surašyti administracinio nusižengimo protokolai.

Administracinio nusižengimo protokolas surašytas ir 1988 m. gimusiam vyrui, kuris, kaip įtariama, atlygintinai naudojosi seksualinėmis paslaugomis.

Visi trys asmenys nusižengė pirmą kartą, todėl jiems skirtos pusę minimalios baudos siekiančios baudos – po 45 eurus.

Rašyti komentarą
Komentarai (13)

marijos žemė

Kovoja su vėjo malūnais. Tai seniausia pasaulyje profesija, nieko tai jums nesako? Legalizuokite, įkurkite viešnamį už miesto bus naudų daugiau nei dabar: legalios darbuotojos tikrinsis sveikatą, sumažės venera, biudžetą papildys lėšos, merginų neišnaudos kriminalinis pasaulis, dirbs savo noru ir sau mokėdamos mokesčius. Tai juk elementarus biznis, koks čia kriminalas?

JES

Visoms ukrainietėms, rusėms, lenkėms taikyti deportaciją. Jei jau mokam tai nors lietuvėms

taskasirviskas

Kada Lietuva pagaliau taps civilizuota Europos valstybė, o ne rytų bloko šalimi. Praktiškai visas civilizuotas pasaulis yra dekriminalizavęs ir daugumoje legalizavęs šį verslą. Peršasi natūralus klausimas, o kam gi vis tiktai yra naudingas slaptas prostitucijos verslas? Čia ko gero verslininkai niekaip negali susitarti, kad būtų inicijuotas intymių paslaugų teikimo legalizavimas, kaip kad susitarė dėl azartinių lošimų.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS