Klaipėdos pareigūnai turi klausimų nuotraukoje užfiksuotai moteriai (gal atpažįstate?) | kl.lt

KLAIPĖDOS PAREIGŪNAI TURI KLAUSIMŲ NUOTRAUKOJE UŽFIKSUOTAI MOTERIAI (GAL ATPAŽĮSTATE?)

  • 3

Klaipėdos pareigūnai pasidalijo viešu prašymu – siekia sužinoti fotografijoje užfiksuotos moters tapatybę.

Ikiteisminį tyrimą atliekantys Klaipėdos miesto PK pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – padėti atpažinti nuotraukoje užfiksuotą moterį, galinčią suteikti tyrimui vertingos informacijos.

Pažinusius moterį, policija prašo informuoti telefonu 8 700 61157, arba el. paštu: indra.semionova@policija.lt.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Juozas P

Labai panaši, bet negarantuoju, dažnai prasilenkiam einant į Big prekybcentrį iš Liubeko gatvės. Jeigu su kuprele tai ji , manau

ne, nepažįstu, bet

vakar smagiai kvatojausi užmetusi akį į TV: rodė pagrindinį šalies jaunikį, kuris jau gerus metus našlys, be to, jis daug kalbėjo kažką įvairiomis tonacijomis, kažkas jį vis puolė ir puolė, skundėsi lygtai, užėmė absoliučiai visą eterį per visus kanalus, degiojo žvakę įvairiomis pozomis, dažniausiai kartojamas žodis buvo "priešai"...na, mano kieme ties LRV ilgokai buvo toks murziukas nuomininku, jį irgi nuolat kažkas puldavo, irgi plačiai transliuodavosi, reikšdavo nuomonę priešų klausimu, pabrėždavo, kad puola lygtai priešas iš Rytų... niekas jo nebepuola, jo negirdėt iš viso, ištekintas už rusakalbės, nebesitransliuoja gal 18 metų... tad ir esamo meto "svajonių" jaunikį gal ištekins ton pusėn, iš kur yra neva aktyviai puolamas...tiesa, lygtai minėjo, kad priešas nematomas, akurat, ieško nuotakos Nievidimkos. Sako, N. Vilnioj tokių pasitaiko ir netgi su nuosavais namais, kur 3 aukštų pasikasimas žemyn - ten tikrai niekas nepuola. Daktaras ateina "į namus".

gaila,proto impotentu pilnas miestas

tai Zaltauskiene,turejo komiso krautuvele sen.turguj,ir niekam negrazino pinigu,ties 1994-5mm

SUSIJUSIOS NAUJIENOS