Klaipėdos rajone rasta apie pusšimtis litrų naminės degtinės | kl.lt

KLAIPĖDOS RAJONE RASTA APIE PUSŠIMTIS LITRŲ NAMINĖS DEGTINĖS

  • 2

Gegužės 25 dieną Klaipėdos apskr. VPK Viešosios tvarkos tarnybos Prevencijos skyriaus pareigūnai, kartu su Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos specialistais, tikrindami aplinkosaugininkų turėtą informaciją dėl galimo brakonieriavimo, apsilankė vienoje sodyboje, esančioje Klaipėdos r., Gručeikių kaime.

Sodybos šeimininkų paklausus, ar sodyboje turi draudžiamų daiktų, šie atrakino garažo duris ir pasiūlė patiems įsitikinti, kad jokių draudžiamų daiktų neturi.

Į garažą užėję pareigūnai, draudžiamų žvejybos ir medžioklės įrankių nerado, tačiau jų dėmesį patraukė patalpoje tvyrojęs specifinis naminės degtinės kvapas. Užlipus kopėčiomis į antrą garažo aukštą, rasta daug plastikinių ir stiklinių, 0,33 – 10 litrų talpos butelių, kuriose buvo skysčio, galimai, naminės degtinės.

Į įvykio vietą iškviesti Klaipėdos r. PK pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, jų skiedinių, ar aparatų jiems gaminti laikymo, gabenimo ar realizavimo (pagal LR BK 201 str.).

Apklausiamas, anksčiau į policijos akiratį nepakliuvęs, 1946 m. gimęs sodybos šeimininkas aiškino, kad naminės degtinės įsigijo prieš kelis dešimtmečius, savo reikmėms – esą gaminosi įvairius žolelių ir vaisių užpilus, kuriuos naudojo sveikatinimosi tikslais.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

AŠ manau

Veryga,matai kodėl sumažėja prekyba alkoholio parduotuvėse.Nes klesti taškai.Geriau jau pardavimas didėtu alkoholio parduotuvėse,nes pelnas būtu Lietuvai.

Klaipeda

Visai suzverejo,jau baisu garaze 5l atrabotkes tureti.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS