Kuriozinė situacija: sušalę jaunuoliai lindo pasišildyti į svetimą automobilį | kl.lt

KURIOZINĖ SITUACIJA: SUŠALĘ JAUNUOLIAI LINDO PASIŠILDYTI Į SVETIMĄ AUTOMOBILĮ

  • 0

Vagis vilioja matomoje vietoje palikti daiktai, kuriuos lengva pasisavinti, bet kartais nutinka ir kurioziškų situacijų.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informuoja, kad spalio 28 d. apie 22.19 val. buvo gautas pranešimas, kad Tauragės r., Joniškės k., paliktuose automobiliuose kažkas juda. Iki atvykstant pareigūnams automobilio savininkas (gim. 1969 m.) jau buvo sulaikęs du jaunuolius. Tikslinant aplinkybes paaiškėjo, kad vaikinai iš automobilių nieko nepavogė, jų neapgadino, tiesiog sušalę lauke nusprendė pasišildyti viduje, kadangi automobiliai nebuvo užrakinti patekti vidun nebuvo sudėtinga. Vaikinams buvo gera pamoka, kad landžiojant po svetimą turtą prisišauki bėdą.

Policijos pareigūnai kasmet rengia prevencines priemones, susijusias su vagystėmis iš automobilių, teikia gyventojams informaciją, kaip apsaugoti be priežiūros paliekamas transporto priemones ir jose esančius vertingus daiktus. Priemonių metu aktyviai dalyvauja ir policijos rėmėjai, kurie taip pat diskutuoja su vairuotojais, palieka atmintines siekiant didesnio suvokimo apie galimas pasekmes ir kaip jų išvengti.

GALERIJA

  • Kuriozinė situacija: sušalę jaunuoliai lindo pasišildyti į svetimą automobilį
  • Kuriozinė situacija: sušalę jaunuoliai lindo pasišildyti į svetimą automobilį
Tauragės apskrities VPK nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS