Palangoje aliarmas dėl kaituotojų: stiprus vėjas nešė į jūrą | kl.lt

PALANGOJE ALIARMAS DĖL KAITUOTOJŲ: STIPRUS VĖJAS NEŠĖ Į JŪRĄ

  • 3

Palangoje specialiųjų tarnybų darbuotojai trečiadienį buvo pasirengę gelbėti du į jūrą vėjo nešamus kaituotojus. Kritinė situacija baigėsi laimingai, bet buvo kilęs rimtas pagrindas nerimauti.

Spalio 28-osios popietę, 15.41 val., bendruoju pagalbos telefonu pranešta, kad du kaituotojus stiprus vėjas neša į jūrą.

Gelbėtojai prie jūros kranto buvo jau po devynių minučių. Jie vilkėjo hidrokostiumais ir buvo pasirengę lipti į ugniagesių laivelį. Tačiau didelės bangos ir stiprus vėjas neleido gelbėtojams išplaukti.

Tada Jūrų gelbėjimo koordinacinis centras pasitelkė į pagalbą straigtasparnį. Tuo metu vienas kaituotojas sėkmingai pasiekė jūros tilto galą.

Sraigtasparnis nuskrido iki antrojo žmogaus. Burės virvės buvo susipynusios, bet kaituotojas atkakliai mojavo rodydamas, kad atsisako pagalbos.

Galiausiai vėjas ir jį nunešė iki tilto galo. Čia jį pasitiko gelbėtojai, nuleido kopėčias ir padėjo užlipti.

Greitosios medicinos pagalbos medikai apžiūrėjo abu vyrus ir konstatavo, kad nė vienam jų pagalbos nereikia.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Situacijos liudininkas

Niekas tų dviejų kaituotojų nenunešė į jūrą, jie plaukė toli nuo kranto, kadangi norėjo saugiai apiplaukti tiltą. Vieno vyruko parašiuto virvė nutrūko, tai jis sulenke aitvarą, pasidarė bure ir saugiai gryžo į krantą!

Chi

Drąsuoliai.

Baba jega

Matyt neklause mamos tai vejas paeme is namu ir nunese i jura.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS