Palangoje signalinė raketa padarė žalos už 25 tūkst. eurų Pereiti į pagrindinį turinį

Palangoje signalinė raketa padarė žalos už 25 tūkst. eurų

2026-08-05 08:44

Palangoje antradienį galimai dėl paleistos signalinės raketos apdegė buto balkonas su jame esančiais daiktais, pranešė policija.


<span>Palangoje signalinė raketa padarė žalos už 25 tūkst. eurų</span>
Palangoje signalinė raketa padarė žalos už 25 tūkst. eurų / Asociatyvi Ž. Gedvilos nuotr.

Policijos departamento duomenimis, rugpjūčio 4 d. apie 22.15 val. Palangoje, Žvejų gatvėje, buto balkone, dėl galimai paleistos signalinės raketos, kilo gaisras, kurio metu apgadinti namo sienos fasadas, balkono grindys, balkono stiklai ir balkone buvę baldai bei šalia namo stovėję du suolai.

Bendras patirtas nuostolis – apie 25 tūkst. eurų.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Nejaugi

Iš kur žmonės gauna signalines raketas. Tikrai neneusiperka iš fejerverkais prekiaujančių parduotuvių. Nežinau kaip teisėsauga traktuoja tokius "žaisliukus" , nes jais galima ir bet ką padegti ir mirtinai sužeisti žmones. Tai ginklas, ir jo savininkai turi žinoti ką turi ir ką leidžia į orą.
3
0
Senelis

Ar nauji baldai tokia pontova kaina?
1
0
Visi komentarai (2)

Daugiau naujienų