Šeštadienį išgelbėti penki jūroje skendę žmonės | kl.lt

ŠEŠTADIENĮ IŠGELBĖTI PENKI JŪROJE SKENDĘ ŽMONĖS

  • 9

Ilgąjį savaitgalį pajūrio gelbėtojai sako turintys daugiau darbo: vien šeštadienį pajūryje iš vandens traukti penki skendę žmonės, praneša LRT radijas.

Ugniagesiai Anykščiuose iš vandens ištraukė vieną skenduolį.

„Vakar buvo košmaras. Labai sunki diena, nes bangavimas viršijo tris balus, taip pat stiprios srovės. Šeštadienį buvo išgelbėtos penkios žmonių gyvybės ir visi penki žmonės buvo apsvaigę nuo alkoholio“, – sako Lietuvos gelbėtojų vandenyje asociacijos vadovas Jonas Pirožnikas.

Ugniagesiai gelbėtojai LRT radijui patvirtino šeštadienį Anykščiuose ištraukę vieną skenduolį. Dar du skendę žmonės išgelbėti Biržų rajone, o vienas – Kauno rajone.

Pasak J. Pirožniko, paplūdimyje trūksta ir policijos pareigūnų, kurie galėtų labiau kontroliuoti tuos asmenis, kurie po paplūdimį vaikšto neblaivūs ir šoka maudytis į jūrą.

Jo teigimu, žmonės į budinčių gelbėtojų pastabas visiškai nereaguoja.

Rašyti komentarą
Komentarai (9)

Reporteris

....ir šiaip pagalvojus, kokią teisę turi kažkas tau drausti maudytis, kur nori , kada nori ir kiek nori???(aišku jei ne miesto fontanas) Kas čia kriminalas???????

Reporteris

Vienintelis malonumas paplūdimy išsimaudyti kai juoda vėliava, per bangas pašokinėt. Dabar visi nuo vaikų iki suaugusių kaip kiaušiniai. To negalima, ano negalima.Lieka kaip daržovei ant smėlio gulėt....

...

O tie gelbėtojai turi gelbėjamųjų raštišką sutikimą būt išgelbėtais, kas čia per 'gelbėjimas' per prievartą?..
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS