Situacija, kelianti nerimą: vakarėlyje – daugiau nei 20 neblaivių nepilnamečių Pereiti į pagrindinį turinį

Situacija, kelianti nerimą: vakarėlyje – daugiau nei 20 neblaivių nepilnamečių

2026-05-04 17:32 klaipeda.diena.lt inf.

Klaipėdos miesto policijos bendruomenės pareigūnai pranešė, kad vakarėlyje, skirtame moksleiviams, nustatyti net 25 nuo alkoholio apsvaigę nepilnamečiai.


<span>Situacija, kelianti nerimą: vakarėlyje – daugiau nei 20 neblaivių nepilnamečių</span>
Situacija, kelianti nerimą: vakarėlyje – daugiau nei 20 neblaivių nepilnamečių / Asociatyvi Ž. Gedvilos/BNS ir freepik.com nuotr.

Policijos pareigūnai primena, kad alkoholinius gėrimus turėti ir vartoti Lietuvoje galima tik nuo 20 metų amžiaus. Kaip nurodoma Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 485 straipsnyje, alkoholinių gėrimų ir kitų naudojant spiritą pagamintų svaigalų vartojimas ar turėjimas, kai tai daro ne jaunesni negu šešiolikos, bet jaunesni negu dvidešimt metų asmenys, užtraukia baudą nuo dešimt iki keturiolikos eurų. Šį administracinį nusižengimą padarius pakartotinai, gresia bauda nuo keturiolikos iki 30 eurų.

„Norime atkreipti tėvų dėmesį ir paskatinti būti arčiau savo vaikų, pasidomėti, kur jie leidžia laiką, su kuo bendrauja, pasikalbėti apie spaudimą pritapti prie bendraamžių vartojant draudžiamas medžiagas, apie rizikas ir pasekmes. Kartais vienas nuoširdus pokalbis gali apsaugoti nuo labai skaudžių sprendimų“, – pabrėžė policijos pareigūnai.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Rooo

Ka tevai turi padaryt? Nuo 18 jau suauges , pats atsako. Ir vaiku teises ateme is tevu visas teises auklet vaikus , lai patys ir aukleja. Kitas dalykas su kuom dabar susiduriau. Visiskas abejingumas kai reikia vaika gydyt nuo priklausomybiu. Kalbama daug , bet realybei kai teko paciam su tuo susidurt , tai siuntineja vieni pas kitu , ir visiem giliai px kad vaika reik gelbet. Policija pazadejo baust tevus , jei ras su narkotikais , ligoninej tik pasisaipe, juokinga mat jom . Visa atsakomybe tenka tevam . Gerai , kad klases aukletoja padeda, na dar socialines tarnybos irgi rupinasi. Bet viska daryt vistiek patys turim. O musu valstybe tik draust ir baust sugeba . Daugiau nieko.
1
0
mrr

18-19 metų: barškintis gali, balsuoti rinkimuose gali, automobilį vairuoti gali, bet alaus atsigerti - ne
6
0
grazu miela

Pas Jezu Kristu pilve yra vynelio gamykla kuri vynu ,,Kristaus Kraujas,, aprupina visus zydokataliku zynius su ilgais sijonais. Isgeres ,,Kristaus Kraujo,, zydokatalikas is dziaugsmo rekia ,,, .....duonos po biski- spirito su samciu,,
3
-1
Visi komentarai (13)

Daugiau naujienų