Skaudi avarija Liepų gatvėje: automobilių avarijoje nukentėjo paspirtuko vairuotojas | kl.lt

SKAUDI AVARIJA LIEPŲ GATVĖJE: AUTOMOBILIŲ AVARIJOJE NUKENTĖJO PASPIRTUKO VAIRUOTOJAS

  • 5

Klaipėdoje per dviejų automobilių susidūrimą nukentėjo paspirtuko vairuotojas.

Trečiadienio rytą, apie 7.25 val., Liepų gatvėje, susidūrė automobiliai „Skoda Fabia“ ir „VW Crafter“, pranešė policija.

Per eismo įvykį automobilis taip pat kliudė 53 metų vyrą, elektrinio paspirtuko vairuotoją. Pirminiais duomenimis, jis varėsi paspirtuką per pėsčiųjų perėją.

Paspirtuko vairuotojas buvo kliudytas prieš pėsčiųjų perėją sustojusio automobilio.

Nukentėjusysis nuvežtas į ligoninę.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

Pilietis

Emilijai svarbiausia pasvaigt nepasigilinus. Aklas VW vairuotojas vos neužmušė žmogaus, nes prie perėja ne tik kad nepristabdo (ko reikalauja taisyklės), bet dar ir į kokį telefoną žiūri. Baisi situacija su nestojančiais auto prie perėjų Lietuvoje.

Kostia

Emilija, Škoda sustojo ir praleido paspirtukininką, paspitukininkui buvo likes 1 žingsnis perėjos, kai į stovinčią Škoda trenkėsi VW. Jei būtų trenke anksčiau, tai paspirtukininko turbūt nebebūtų.

Emilija

Ši perėja neapšviesta.Važiuoju pro ją kiekvieną rytą.Matau vaikus su mobiliuoju, be atšvaitų drožiančius per perėją.Tą rytą irgi buvau netoli įvykio vietos.Mašinų srautas didelis, negaliu drąsiai teigti, kad paspirtukininkas iššoko į gatvę iš tamsos, bet, mano manymu, reiktų visiems turėti sveiko proto ribas, nes matomumas nulinis.Žmogau, įsitikink, kad Tave pastebėjo, ir tik tada eik. Kur liemenės, kur šalmai?Esu ir vairuotoja, ir dviratininkė, ir pėsčioji.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS