Sukčiavimu kaltinami verslininkai stos prieš teismą: nesumokėjo beveik 300 tūkst. eurų mokesčių | kl.lt

SUKČIAVIMU KALTINAMI VERSLININKAI STOS PRIEŠ TEISMĄ: NESUMOKĖJO BEVEIK 300 TŪKST. EURŲ MOKESČIŲ

  • 4

Teismui perduota baudžiamoji byla, kurioje kaltinimai sukčiavimu yra pateikti dviem verslininkams, trečiadienį pranešė Klaipėdos apygardos prokuratūra.

Pasak prokuratūros, vienam iš verslininkų taip pat pateikti kaltinimai ir dėl apgaulingo apskaitos tvarkymo.

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos pareigūnų atlikto ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad į sukčiavimą galėjo būti įtrauktos iš viso penkios įmonės, dvi iš kurių registruotos Latvijoje ir Estijoje.

Manoma, kad A.S., veikdamas kartu su S.Š., vengė sumokėti pridėtinės vertės mokestį už pirmojo iš verslininkų vadovaujamos įmonės vykdytą ekonominę veiklą.

„Didelės vertės turto pasisavinimo mechanizmą inicijavęs A. S., naudodamas tų pačių elektros prekių daugkartinio perpardavimo sandorių schemą, į kurią buvo įtrauktos dar keturios Lietuvoje ir užsienyje veikusios įmonės, į valstybės biudžetą nesumokėjo beveik 300 tūkst. eurų“, – rašoma prokuratūros pranešime.

Teisėsaugos teigimu, abu verslininkai taip pat galėjo apgaule įgyti daugiau nei 30 tūkst. eurų, o dar 115 tūkst. eurų buvo pervesta į Estijos įmonės sąskaitą ir juos neteisėtai įgijo šios įmonės vadovas.

Baudžiamąją bylą nagrinės Vilniaus apylinkės teismas.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Taigi

"Sąžiningieji "verslininkai.

LKP

Kas antra galit sodinti , neapsiriksite .

Pamanyk tik

kažkoki 300 t.Mes į nenaudingą dujų bačką kasdien sukišam apie 180t
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS