Tragiška atomazga: ieškota mergina rasta negyva | kl.lt

TRAGIŠKA ATOMAZGA: IEŠKOTA MERGINA RASTA NEGYVA

  • 8

Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešė, kad ieškota be žinios dingusi mergina rasta negyva.

Antradienį policija paskelbė, kad mergina spalio 12 d.  apie 19.30 val. iš namų Kalniškės k., Vėžaičių sen., Klaipėdos r., išėjo pasivaikščioti ir iki šiol negrįžo.

Ji mokosi vienoje kolegijoje Klaipėdoje, tačiau spalio 13 d. paskaitose nepasirodė.

Tą pačią dieną mergina rasta negyva. Pirminiais duomenimis, kūnas be smurto požymių rastas netoli Klaipėdos r., Kalniškės k., esančiame miškelyje.

Gairės: mirtis, mergina, kūnas, negyva mergina, pagalbos tel
Rašyti komentarą
Komentarai (8)

Klp

Gaila kad net nenumanė mergaitė koks gražus gyvenimas galbūt ateity jos laukė ,tiesiog reikėjo išlaukt ir dėt pastangas vardan savęs.

AK

"Koks turi būti beviltiškas gyvenimas" - teisybės dėlei, toks nebūtinai turi būti visas numatomas gyvenimas, bet kokios valandos vaizdas, gal dar kitos, kiek anksčiau. Tuomet - vėl tas pats, kaip išsigelbėt... Kaip gaila, kai jauni žmonės negali matyti horizontų - dar daug daug kartų viskas keisis, o ypač, jei pasistengsi pats. Ne per nebūtį! Gyvenimas duotas ištirti, ir nugyventi, kuo įdomiau, net kai kas trukdo - juk dar smagiau. Gaila mielos mergaitės.

AK

Būtų prasminga išnagrinėti aukščiausiu lygiu, kas pasiglemžė jauną džiaugsmą, visą ateitį. Manau, kad būtų visai kitaip, jei būtų išlaikytas ryšis su artimiausiais žmonėmis. Skaudu.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS