Uostamiesčio pareigūnai sulaikė dar vieną asmenį, įtariamą trijų moterų apiplėšimu | kl.lt

UOSTAMIESČIO PAREIGŪNAI SULAIKĖ DAR VIENĄ ASMENĮ, ĮTARIAMĄ TRIJŲ MOTERŲ APIPLĖŠIMU

  • 4

Sausio 13 dieną Klaipėdoje sulaikytas dar vienas jaunas vyras, įtariamas apiplėšęs net tris klaipėdietes.

Lapkričio-sausio mėnesiais uostamiestyje įvykdyta keletas plėšimų – nusikaltimai užregistruoti skirtingose miesto vietose, dažniausiai nukentėdavo vyresnio amžiaus moterys. Klaipėdos miesto policijos pareigūnai bendradarbiaudami su nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnais ėmėsi tirti ir analizuoti šių įvykių braižus ir netrukus įtarta, jog šias nusikalstamas veikas galėjo vykdyti skirtingi asmenys. Sausio 11 dieną sulaikyti du ne kartą teisti 1983 m. ir 1979 m. gimę vyrai, kurie įtariami sausio 7 dieną Debreceno gatvėje, prie parduotuvės, apiplėšę moterį ir pagrobę iš jos 600 eurų. Abiem įtariamiesiems teismas skyrė kardomąją priemonę – suėmimą dviem mėnesiams.

Vos po kelių dienų, sausio 13 dieną, atlikę daug neviešo pobūdžio veiksmų, pareigūnai sulaikė ir dar vieną įtariamąjį – 2001 m. gimusį vaikiną – pastarasis įtariamas įvykdęs net tris nusikaltimus uostamiesčio gatvėse – įtariama, jog 2021 metų lapkričio 27 dieną, dienos metu, apie 11.30 val., Naikupės gatvėje, prabėgdamas pro 1949 m. gimusią senjorę čiupo iš jos krepšio piniginę ir paspruko. Žalą pareiškėja įvertino 70 eurų.

Kūčių dieną, gruodžio 24 dieną, pavakare, apie 16.50 val., Darželio gatvėje užpulta 1968 m. gimusi moteris – pastarąją pastūmęs užpuolikas iš rankų išplėšė rankinę su pinigais ir telefonu ir taip pat pabėgo – tuokart žala siekė 385 eurus. Įtariama, jog šių metų sausio 7 dieną Vingio gatvėje vaikinas galėjo apiplėšti ir 1935 m. gimusią senjorę – moterį prispaudęs prie pastato sienos įtariamasis iš rankinės ištraukė piniginę su 200 eurų ir pasišalino.

Sausio 14 dieną valstybinį kaltinimą palaikančios Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokurorės prašymu teismas įtariamąjį leido suimti 3 mėnesiams.

Prokuratūra bei Klaipėdos apskrities pareigūnai ir toliau sistemingai ir nuosekliai dirba aiškindamiesi kitas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas įvykdytas pastaruoju metu uostamiestyje, pareigūnai jau turi nustatę galimus įtariamuosius.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 straipsniu, asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

dėdė Ignas

Na, tiesiog prašosi, kad būtų atstatyti Sukiųjų Darbų kalėjimai. Juk nelogiška veltui laikyti, maitinti, šildyti plėšikus.

Birute

Turėtumėt veidus rodyti, o ne slėpti.

Kuolui

Taip, pora metu gaus.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS