Vaikų tvirkinimu kaltinamam V. Usovui vengiant posėdžių paskirta medicininė ekspertizė | kl.lt

VAIKŲ TVIRKINIMU KALTINAMAM V. USOVUI VENGIANT POSĖDŽIŲ PASKIRTA MEDICININĖ EKSPERTIZĖ

  • 6

Į teismo posėdžius dėl ligos daugiau kaip metus neatvykstant vaikų tvirkinimu kaltinamam klaipėdiečiui Viktorui Usovui pirmadienį Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos rajono rūmai nusprendė skirti medicininę ekspertizę.

„Kaltinamajam nutartimi buvo paskirta teismo medicinos ekspertizė, tai yra, buvo pavestas pagrindinis klausimas, ar dėl kaltinamajam diagnozuotų ligų jis gali dalyvauti teismo posėdžiuose“, – BNS antradienį sakė teismo atstovė Monika Vismantė.

Anot jos, teismą pasiekusi asmens medicininė dokumentacija persiųsta Valstybinės teismo medicinos tarnybos skyriui. Jos ekspertai turėtų įvertinti, ar liga gali trukdyti lankyti teismo posėdžius.

M. Vismantės teigimu, teismo nutartis skirti ekspertizę netrukdo tęsti bylos nagrinėjimą. Artimiausias posėdis numatytas pirmadienį. Kol kas prašymai atidėti posėdį nebuvo gauti.

Šioje byloje ištyrus visą turimą medžiagą liko kaltinamojo apklausa.

V. Usovas kaltinamas lytinės aistros tenkinimu su jaunesniais negu 16 metų asmenimis ir nepilnamečiais už atlygį, tvirkinimu, grasinimu nužudyti, vaiko įtraukimu į girtavimą ir nugirdymu.

Teismas šios bylos nagrinėjimo ėmėsi 2019 metų rugpjūtį. Pažymas teismui, kad negali dalyvauti posėdžiuose dėl ligos V. Usovas teikė daugiau kaip metus – nuo 2021 metų birželio iki pernai gruodžio, kai buvo suplanuotas pastarasis posėdis.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

tik kastravimas vyrus isgydys,

Nesuprantu,ko vyrai taip nuzmogejo,ko neranda moteru,peteliskiu,neturi zmonu,kas cia daros su vyrais,gal jau laikas tokius vyrus iskastruoti kol dar nevelu,vikingu laikais vyrai taip elgdavosi,bet kas cia daros su tais vyrais pajuto nebaudziamuma,tai daro eksperementus su vaikais,turi pradeti rimtai ziureti i tokius erzelus,tik kastravimas ,vienas kelias beliko,tuos svolacius pamokinti skaudziai,

BLT....pedofilas iskrypelis manjakas

bludina [ neva gydosi] mieste , toliau prievartauja vaikus ...teisesmaukiniu mafija suteisejais ,prokurorrais ziovauja ir kules kasosi ...jau metus laiko , dabar viuenas prasiciuchines ablauchas is KlaiPedu teismo rumu nutare paprasyt asmeniskai ,kad sis atvyktu pasiiaiskint , kodel neatvyksta ... Reziume ;- statyt prie sienos visa ta teismo rumu vidaus turiny prie sienos kartu su tuo iskrypeliu pedofilu ir nax,......kiekvienam y kakta ystatyt vaginos dydzio skyle

Ne lyberalas

Kazkas LT susimaise teisesaugoje - vengiant teismo reikia ne ekspertizes, o aresto, kad zmogas laisvai galetu buti pristatytas i teisma. Ten gales priekabiauti prie teisejos, gal ir laidavima issipiiis.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS