Vilniečiai – paklusnesni | kl.lt

VILNIEČIAI – PAKLUSNESNI

Karantinas jau baigėsi, bet rekomendacijos dėvėti kaukes liko. Pasirodo, tokį patarimą skirtinguose Lietuvos miestuose žmonės supranta nevienodai. Klaipėdoje vykusio Kariliono festivalio dalyviai iš Vilniaus sveikindamiesi su klaipėdiečiais buvo nustebinti mūsų žmonių drąsos. Jie tikino, kad sostinėje daugybė žmonių, ypač pagyvenusių, ir lauke vaikštinėja su kaukėmis, o mūsų mieste tik retas taip elgiasi.

Saulė

Nuostabus renginys

Per Jonines klaipėdiečiai turėjo unikalią progą klausytis varpų, skambančių kartu su kitais instrumentais. Tokie festivaliai – tikra garbė mūsų miestui. Panašu, kad vis daugiau klaipėdiečių apie jį sužino ir veržiasi į Laikrodžių muziejaus kiemelį pasiklausyti koncertų. Gaila, kad festivalis vyksta tik vieną dieną. Jo gerbėjai turi paskirti visą dieną vien koncertams. Bet juk tai – neįmanoma. Jei jie vyktų bent dvi dienas, žmonės turėtų progą pasidžiaugti muzika ir dar būtiniausius darbus nuveikti. Ne kartą klausiausi visų koncertų, pasakysiu atvirai, patiko kiekvienas, džiaugiausi galėdama jų išklausyti, bet tai buvo nelengva diena.

Vaiva

Jokių galerijų senajame pašte!

Perskaičiau, kad senąjį Klaipėdos pašto pastatą norima paversti paveikslų galerija. Kas taip sugalvojo? Juk šiuo metu uostamiestyje yra ne viena galerija, kuri stovi tuščia, yra visokių parodų rūmų, kurie irgi stūkso pustuščiai ir niekam nereikalingi. Jei ir pašte bus dar viena galerija, kas ją išlaikys? Ar miestiečių pinigai bus skiriami dar vienam našta tapusiam objektui? Juk jį reikės išlaikyti, mokėti mokesčius, išlaikyti personalą. Gal baikime vieną kartą vėjais taškyti mokesčių mokėtojų pinigus?

Arūnas

Pavargome nuo balandžių

Gyvenu Žardininkų gatvėje, mūsų 17-ojo namo penktajame aukšte gyvenantys žmonės laiko balandžius. Visų žemiau gyvenančių kaimynų balkonai apteršti, kad ir kaip dažnai juos valytume. Tai vyksta antrus metus. Niekas mūsų neleidžia į tą butą. Kaimynai piktinasi, bet bijo ką nors sakyti. Nesinori sulaukti keršto. Nežinome, ką daryti. Visos kaimynės nuolat esame priverstos plauti langus, nėra jokios išeities.

Onutė

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS