Аpkūnios manekenės | kl.lt

АPKŪNIOS MANEKENĖS

Vis dažniau parduotuvėse arba jų vitrinose galite pamatyti manekenių įprastomis figūromis, o ne modelių vapsvos liemeniu.

Nesėdėkite, o judėkite

Beje, dabar, kol už lango šaltasis sezonas, puikus metas ruoštis vasarai ir rūpintis savo kūnu. Iš tiesų tai reikia daryti nebūtinai intensyviai, tačiau nuolat.

Dažnai girdime, kad vasarą laukia dviratis, plaukimas, darbas sodyboje ir kitos aktyvios veiklos, o šaltojo sezono metu dažnas jaučiasi atribotas nuo fizinės veiklos. Žmonės, pradedant rudeniu ir baigiant vėlyvu pavasariu, turi nesustoti ir nuolat namuose atlikti nesudėtingus gimnastikos pratimus, lankytis įvairiose sporto grupėse, stebėti mitybą.

Darbą įvairinkite mankštomis

Žmones, kasdien dirbančius sėdimą darbą, kineziterapeutai atpažįsta vos įžengusius į jų kabinetus. Net ir žinodami, kad toks darbo pobūdis nėra pats sveikiausias, vargu ar nuspręsite keisti profesiją. Tačiau pakeisti kasdienius įpročius yra kur kas lengviau.

"Kokteiliui" pavyko sužinoti, kad yra vadinamasis laikysenos sindromas. Tai nieko bendro neturi su žodžiu "laikysena", kurį suprantame kaip tiesaus, pasitempusio, aukštai galvą laikančio asmens išvaizda. Tiesiog kūnas pasako, kaip šeimininkas gyvena ir jaučiasi.

Kai kurie žmonės tiek dirba, kad neturi nė pusvalandžio sau. Jų atsakymas visada būna paprastas: "Ne dabar, vėliau, dabar – darbas, projektas, o aš pats – vėliau."

Tačiau tokiu atveju, išskyrus paaiškinimą, kaip taisyklingai sėdėti ar stovėti, medikai nieko negali patarti. Anot kineziterapeutų, reikėtų kasdien darbo metu daryti pertraukėles, po darbo – aktyviau pajudėti.

Kai penkiasdešimt valandų praleidžiame sulinkę prie kompiuterio, vos valanda ar dvi mankštos per savaitę mažai tepadeda.

"Kokteilis" tikisi, jog skaitytojai bent susimąstys apie tai, kad reikia judėti.

Gairės: kokteilis
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS