Daugiabučio rūsyje – kraupus radinys: aptiktas vyro lavonas | kl.lt

DAUGIABUČIO RŪSYJE – KRAUPUS RADINYS: APTIKTAS VYRO LAVONAS

  • 3

Radviliškyje, daugiabučio rūsyje, rastas vyro lavonas.

Kaip pranešė policija, pirmadienį apie 9 val. Kaštonų gatvėje, daugiabučio namo rūsyje, rastas mirusio 33 metų vyro kūnas be išorinių smurto žymių.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Melas niekada netaps tiesa.

Krenta skiepu aukos kaip lapai rudeni/ Niunergo naujas tribunolas tikiu kad bus, Laiko klausimas kada uz siuos nusikaltmus bus atsakyta/ Cia ne tik medicinines etikos pazeidimas// Y daug klausimu ateiti turetu buti atsakyta ir istirta Nubaudziant visiuose lygiuose dalyvavusius siuose nusikaltimuose. Net ir vykdziusius nurodymus, kai siu nei po antrojo pasaulinio karo nebuvo pasigaileta. Atmintis raso istorija. O ne laimetojai ir valdytojai ja perkuria,. Melas niekada netaps tiesa. Tiesa kaip ir laisve turi prigimty iskilti net ir po daug sluoksniu melo, net ir patiriant didziule priespauda.

Statistika \\\\\.../////

Kur daugiau žūsta žmonių ar "laisvoj" Lietuvoj,ar kariaujančioj Ukrainoj????????.

Pil.

Ir visai nesvarbu kas dedasi Lietuvoje.Kiekvieną dieną miršta žmonės ir yra normu.Normalu būtu jeigu žmogus mirtu nuo srnatvės ,nepagudomų lygų,bet dabar randa mirusius,užmuštus keliuose ir įverstus i daugiabučių rūsius ,nužudytus.O tai jau mūsų šalies ,esamos tvarkos problema.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS