Pirmąją mokslo metų dieną įvykusi šiurpi avarija baigėsi vaiko mirtimi Pereiti į pagrindinį turinį

Pirmąją mokslo metų dieną įvykusi šiurpi avarija baigėsi vaiko mirtimi

2019-09-04 14:12
BNS inf.

Mirė vienas iš penkių Kalvarijos savivaldybėje, netoli Šleinių kaimo, pirmąją mokslo metų dieną į avariją patekusių vaikų, trečiadienį BNS informavo Marijampolės policijos atstovė Daiva Klimavičienė.

Asociatyvi nuotr.

30 metų moteris automobiliu „Ford Galaxy“ pirmadienį vežė penkis savo vaikus, nesuvaldė transporto priemonės, nuvažiavo į griovį ir apsivertė.

Per eismo įvykį sužalota automobilio vairuotoja ir kartu važiavę 2006, 2008 bei 2014 metais gimę vaikai gydomi ambulatoriškai.

2011 metais gimęs berniukas patyrė daugybinius kaukolės lūžius, o 2015 metais gimusi mergaitė abiejų rankų lūžius – jie buvo paguldyti į ligoninę.

Marijampolės policijos atstovės teigimu, ligoninėje dėl patirtų sužalojimų mirė 2011 metais gimęs berniukas.

Pirminiais duomenimis, moteris buvo blaivi.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą, aiškinamasi, dėl ko įvyko avarija.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų