Praėjusią parą per eismo įvykius sužeisti penki žmonės | kl.lt

PRAĖJUSIĄ PARĄ PER EISMO ĮVYKIUS SUŽEISTI PENKI ŽMONĖS

Praėjusią parą, ketvirtadienį, Lietuvos kelių policijos tarnybos, pirminiais duomenimis, registruoti 45 eismo įvykiai. Trijuose iš jų sužeisti penki žmonės.

Viename įvykyje susidūrus dviem automobiliams, nukentėjo trys eismo dalyviai.

Dėl neblaivių vairuotojų kaltės registruotas vienas įvykis Plungės rajone.

Ryte, apie pusę devintos, Vilniuje, Salininkų gatvės ir Eišiškių plento sankryžoje, iš šalutinio kelio išvažiuodamas automobilis „Ford Transit Tourneo“ nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio „BMW X5 3.0D“ ir su juo susidūrė. Nuo smūgio keleivinis mikroautobusas nuvažiavo nuo kelio. Per eismo įvykį nukentėjo abiejų automobilių vairuotojai, 44-erių ir 36-erių vyrai bei mikroautobuso 36 metų keleivis.

Ketvirtą popiet taip pat sostinėje, Saulėtekio alėjoje, pėsčiųjų perėjoje, 62 metų vyrą kliudė ir sužeidė automobilis „Volvo XC90“, vairuojamas 61 metų vyro.

Vidurdienį Klaipėdoje, Taikos prospekte, miesto maršrutinio autobuso vairuotojui, pirminiais duomenimis, staigia stabdant, salone pargiuvo keleivė. Nukentėjo 69 metų moteris.

Per parą, pirminiais duomenimis, įvyko aštuoni eismo įvykiai, į kuriuos pateko gyvūnai, įbėgę į važiuojamąją kelio dalį ir susidūrę su transporto priemone. Šie įvykiai: Klaipėdoje, Vilniuje ir Klaipėdos, Kupiškio, Pakruojo, Šakių, Vilkaviškio, Vilniaus (magistraliniame kelyje A14 Vilnius–Utena) rajonuose.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS