Festivaliuose „Galapagai“, „Betsafe Radistai“, „Sūpynės“ narkotikai – pas 12 asmenų | kl.lt

FESTIVALIUOSE „GALAPAGAI“, „BETSAFE RADISTAI“, „SŪPYNĖS“ NARKOTIKAI – PAS 12 ASMENŲ

Festivaliuose „Sūpynės“, „Betsafe Radistai Village“, „Galapagai“ policija narkotikų rado pas 12 asmenų.

Kaip BNS antradienį pranešė Policijos departamentas, festivalyje „Galapagai“ policijos pareigūnai užfiksavo vieną atvejį, kai asmuo turėjo narkotinių medžiagų, „Betsafe Radistai Village“ – penkis, „Sūpynės“ – šešis.

Visi šie festivaliai vyko liepos mėnesio pabaigoje.

Dėl šių įvykių pradėti ikiteisminiai tyrimai, narkotikus platinančių asmenų sulaikyta nebuvo.

Šiuose festivaliuose narkotines medžiagas, įtariama, turėjusių asmenų amžius siekia nuo 16 iki 33 metų.

Dažniausiai pas festivaliuose besilankančius asmenis randamos augalinės kilmės medžiagos.

„Palyginti su pastaraisiais metais vykusiais festivaliais, didelių skirtumų nesijaučia. Svarbu paminėti, kad asmenys rizikuoja dėl narkotinių medžiagų ne tik atsakyti pagal baudžiamąjį kodeksą, tačiau ir žaloja sveikatą“, – rašoma BNS atsiųstame Policijos departamento komentare.

Policija žada per būsimus festivalius imtis visų įmanomų priemonių, siekiant kuo efektyviau užkardyti tokio pobūdžio nusikalstamas veikas.

Gali būti sudaromi specialieji planai, pasitelkiami tarnybiniai šunys, organizuojami reidai, sustiprinamos policijos pajėgos.

Už disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

O už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėtą disponavimą labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu gresia laisvės atėmimo bausmė nuo dvejų iki 15 metų.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

mama

tai juos visus dabar apdovanoti mama renginyj nes tai narkomanams grojanti muzika, baisu kiek tu grupiu nesuprantamu priikure,

SUSIJUSIOS NAUJIENOS