Išaiškinti į Pravieniškes narkotikus gabenę asmenys: visi – recidyvistai | kl.lt

IŠAIŠKINTI Į PRAVIENIŠKES NARKOTIKUS GABENĘ ASMENYS: VISI – RECIDYVISTAI

  • 4

Kalėjimų departamento pareigūnai išaiškino penkis asmenis, kurie į įkalinimo įstaigą padėjo tiekti narkotikus, trečiadienį pranešė departamentas.

Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai grupę asmenų išaiškino atlikdami ikiteisminį tyrimą dėl narkotinių psichotropinių medžiagų permetimo į Pravieniškių pataisos namus-atvirąją koloniją.

Paaiškėjo, kad visi asmenys žinomi teisėsaugai, ne kartą teisti už panašaus pobūdžio nusikaltimus.

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas dėl neteisėto disponavimo dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu turint tikslą jas platinti.

Iš viso tyrimo metu sulaikyti penki asmenys. Trims skirtos kardomosios priemonės – suėmimas, atliktos kratos, per jas paimtas didelis kiekis narkotinių ar psichotropinių medžiagų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apylinkės prokuratūra.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

tikiu --nes ,,,teismai,,, tik recidyvistus teistus po

30-60 kartu isleidzia y laisve , kad sie galetu organizuot ir nesiot narkotikus y zona ir aprupint jais vietine fauna , bei nesiot duokele uz tai teismuose , advokaturoj ir prokuraturoj...

nekalti...vakcinas gabeno...

jei suteiksit galimybe atnes jum sertifikatus rasytus masiulio ranka ir laidavimus... recidivistu nematau reikalo baust... jei tiek kartu baustas ir bausmes atliko i praejo integracijos i visuomene kursus tai gal kazkas su baudeju sistema negerai.... grazus naujas erdvus kalejimas nemokamas maistas siluma ir globa duoda suprast ka mirt badu suluosintam nepakeliamo lazo arbaaaaaa po PSD vezdu nehumaniska

Ringaila

Recidyvai yra gaidosai
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS