Į teisiamųjų suolą sės žinomo trenerio nužudymu kaltinamas vyras | kl.lt

Į TEISIAMŲJŲ SUOLĄ SĖS ŽINOMO TRENERIO NUŽUDYMU KALTINAMAS VYRAS

  • 0

Teismui perduota didelio atgarsio sulaukusi nužudymo Rokiškyje byla. Į teisiamųjų suolą sės 49 metų rokiškėnas, kaltinamas žinomo trenerio nužudymu.

Daug metų Rokiškyje ledo ritulio treneriu dirbęs pusamžis vyras dingo balandžio viduryje. Artimieji jo nesulaukė grįžtančio nakvoti į namus, jis neatsiliepė ir į telefono skambučius.

Bičiulis, pas kurį pradingęs vyras išvakarėse svečiavosi, patvirtino, kad jie iš tiesų kartu išgėrinėjo. Vėliau buto šeimininkas nusprendė eiti miegoti, o bičiulį ir kartu girtavusį savo kaimyną išprašė.

Sunerimusi dingusiojo šeima paskambino minėtam vyrui, tačiau šis teigė nežinąs, kur išėjo sugėrovas. Tą patį rokiškėnas iš pradžių tvirtino ir policijos pareigūnams, pradėjusiems aiškintis vyro dingimo aplinkybes. Tačiau jo namuose ir automobilyje kriminalistai rado kraujo pėdsakų, kilo įtarimas, kad dingęs vyras gali būti nužudytas.

Pasak ikiteisminiam tyrimui vadovavusios Panevėžio apygardos prokuratūros prokurorės Valdemaros Chodorcevičienės, sėkmingai išaiškinti šį nusikaltimą –rasti nužudytojo kūną pavyko kruopštaus ir atkaklaus tyrimą atlikusių Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų darbo dėka. Ikiteisminį tyrimą jiems pavyko baigti per mažiau nei pusmetį.

Netrukus į teisiamųjų suolą sėsiančiam rokiškėnui pareikšti kaltinimai dėl tyčinio nužudymo. Sunkinanti atsakomybę aplinkybė – nusikaltimas padarytas esant neblaiviam. Už šį labai sunkų nusikaltimą Baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimą iki 7 iki 15 metų.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS