Jau aišku, kada vyks sukčiavimu kaltinamo buvusio kariuomenės vado Valdemaro Rupšio teismas Pereiti į pagrindinį turinį

Jau aišku, kada vyks sukčiavimu kaltinamo buvusio kariuomenės vado Valdemaro Rupšio teismas

2025-08-10 08:21
BNS inf.

Vilniaus apygardos teismas paskyrė buvusio kariuomenės vado Valdemaro Rupšio baudžiamosios bylos nagrinėjimo pradžią – pirmasis posėdis turėtų įvykti rugsėjo 22 dieną.

Valdemaras Rupšys
Valdemaras Rupšys / ELTOS nuotr.

Vilniaus apygardos prokuratūra šią bylą teismui perdavė gegužės pabaigoje. Tada prokuratūra teigė, kad byla susijusi su galimai neteisėtai suteiktomis sveikatos priežiūros paslaugomis.

V. Rupšiui pateikti kaltinimai dėl piktnaudžiavimo, dokumentų klastojimo ir sukčiavimo.

Kitam kaltinamajam – buvusiam Lietuvos kariuomenės Dr. Jono Basanavičiaus karo medicinos tarnybos medikui – dėl piktnaudžiavimo, dokumentų klastojimo ir padėjimo sukčiauti.

Kaip skelbė BNS, ikiteisminį tyrimą atliko Specialiųjų tyrimų tarnyba, gavusi Krašto apsaugos ministerijos pranešimą.

Manoma, kad eidamas kariuomenės vado pareigas V. Rupšys įsidėjo apie 4 tūkst. eurų kainavusius dantų implantus, už kuriuos sumokėjo kariuomenė.

Jis tuomet sakė, kad 2022 metais lankydamas karius patyrė odontologinę traumą, įvykis buvo pripažintas susijęs su tarnyba, todėl apmokėtas krašto apsaugos sistemos lėšomis.

Dabartinis kariuomenės vadas Raimundas Vaikšnoras šią bylą yra pavadinęs reputacine krize kariuomenei.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Parazitai

Kur Lietuvos ginklai???????
3
0
nu gėda

už kažkokius niekus tampyt nusipelniusį ir neprastą Lietuvos karininką. Koks čia sukčiavimas kai korumpuotų vagių vilos Graikijoj stovi o dingusių iš Lietuvos biudžeto 700 milijonų niekas neieško? Tik pas mus gali tokie dalykai vykti..
2
0
Rūtenis

Vagis ant vagies ir vagiu pasiramsto. Fui tokią kompaniją.
2
0
Visi komentarai (6)