Kalvarijoje sulaikytas dar vienas įtartinas mikroautobusas „Mercedes Benz Sprinter“ | kl.lt

KALVARIJOJE SULAIKYTAS DAR VIENAS ĮTARTINAS MIKROAUTOBUSAS „MERCEDES BENZ SPRINTER“

  • 0

Kalvarijos pasieniečiai sulaikė Baltarusijos piliečio vairuotą mikroautobusą „Mercedes Benz Sprinter“, kurio rusiškas registracijos liudijimas, įtariama, yra suklastotas. Iš viso šiemet tokių šios markės mikroautobusų pasieniečiai jau sulaikė keturiolika, iš jų dvylika – pasienyje su Lenkija.

Sekmadienį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos pasienio užkardos pareigūnai Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimo ribose, kelyje Suvalkai – Marijampolė, patikrinti sustabdė ką tik iš Lenkijos įvažiavusį  mikroautobusą „Mercedes Benz Sprinter“ rusiškais numeriais. Jį vairavo 47-erių Baltarusijos pilietis.

Pasieniečiai iškart nustatė, kad šio esą 2018 metais laidos automobilio rusiškas registracijos liudijimas yra, įtariama, suklastotas.

VSAT Varėnos pasienio rinktinėje dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trijų metų.

Baltarusį pasieniečiai apklausė kaip liudytoją ir vėliau paleido. Mikroautobusas saugomas Kalvarijos pasienio užkardoje.

Nuo šių metų pradžios Kalvarijos užkardos pareigūnai pasienyje su Lenkija sulaikė dvylika mikroautobusų „Mercedes Benz Sprinter“, kurie, įtariama, buvo vogti ar kurių dokumentai buvo suklastoti.

Pastaruoju metu tokios markės automobilių pasienyje su Lietuva sulaiko ir Lenkijos pasieniečiai. Pasitaikė keli atvejai, kai Lenkijos teritorijoje bendrai patruliavę šios šalies ir Lietuvos pasieniečiai irgi sustabdė vogtus „Mercedes Benz Sprinter“.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS