Keliu Vilnius-Kaunas-Klaipėda prieš eismą važiavo 84 metų vyras | kl.lt

KELIU VILNIUS-KAUNAS-KLAIPĖDA PRIEŠ EISMĄ VAŽIAVO 84 METŲ VYRAS

  • 3

Policija sulaikė keliu Vilnius-Kaunas-Klaipėda prieš eismą važiavusį garbaus amžiaus vyrą.

Pirmadienį apie 19 val. Elektrėnų policijos komisariato pareigūnai gavo pranešimą, kad kelyje Vilnius-Kaunas-Klaipėda, pravažiavus Vievį, keldamas didelę grėsmę eismo saugumui, prieš eismą Vilniaus link, važiuoja automobilis.

Į įvykio vietą buvo išsiųsti ne tik Elektrėnų, bet ir Trakų rajono policijos komisariatų pareigūnų ekipažai.

Kaip pranešė policija, 30-ame kelio Vilnius-Kaunas-Klaipėda kilometre pareigūnai, įjungę švyturėlius bei užtvėrę kelią, sustabdė automobilį „Audi 80 Avant“, kuris važiavo antrąja eismo juostą prieš eismą. Prie vairo sėdėjo labai išsigandęs ir pasimetęs senyvo amžiaus vyras, kaip vėliau paaiškėjo, 84 metų Vilniaus gyventojas.

Garbaus amžiaus vyras buvo blaivus. Pareigūnai pabendravę su vairuotoju ir apžiūrėję automobilį, pastebėjo, kad visa dešinė jo pusė gerokai apgadinta, kilo įtarimas apie įvykusį eismo įvykį.

Bandant išsiaiškinti visas aplinkybes, senolis tvirtino, kad jokio eismo įvykio nepadarė, tačiau vėliau pats prisipažino, kad išvažiavęs iš degalinės (į priešpriešinę eismo juostą) trenkėsi į kelio atitvarus. Jis neįžvelgęs tame nieko bloga, todėl apie įvykį nepranešė policijai ir nuvažiavo toliau.

Aiškinantis įvykio aplinkybes nustatyta, kad kelio Vilnius-Kaunas-Klaipėda 37 kilometre yra apgadinti kelio atitvarai, skiriantys gretimas važiuojamąsias dalis, į kuriuos ir trenkėsi senolio vairuojamas automobilis.

Pareigūnai neabejodami, kad vyro sveikatos būklė ir gebėjimas vairuoti automobilį sukėlė didelį pavojų eismo saugumui, senolį nušalino nuo transporto priemonės vairavimo ir perdavė jį į įvykio vietą atvykusiam sūnui.

Vairuotojui surašytas protokolas už pasitraukimą iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, vietos, už pavojingos situacijos sukėlimą, t. y. kelyje pažymėtame ,,automobilių kelias“ pavojingos situacijos sukėlimą, išvažiavimą į priešpriešinio eismo juostą, privertus kitus eismo dalyvius staigiai keisti judėjimo greitį, kryptį arba imtis kitokių veiksmų savo ar kitų žmonių saugumui užtikrinti.

Senoliui gresia bauda iki 1500 eurų, jam gali būti skiriamas ir teisės vairuoti transporto priemones atėmimas iki trejų metų.

Pareigūnai teigia, kad juos stebina, kad tokio garbaus amžiaus vairuotojui, neatsižvelgiant į fiziologines žmogaus savybes, vairuotojo pažymėjimas išduotas 10 metų ir leista jam valdyti padidintą pavojaus šaltinį – automobilį.

2015 metais Elektrėnuose, ant viaduko virš greitkelio Vilnius-Kaunas, susidūrė automobiliai „VW Vento“ ir BMW.

86 metų vyro vairuojamas automobilis „VW Vento“ išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir susidūrė su automobiliu BMW 530. Ištrauktam senoliui iš sumaitotos mašinos, padėti jau niekas nebegalėjo ‒ jis buvo miręs.

GALERIJA

  • Keliu Vilnius-Kaunas-Klaipėda prieš eismą važiavo 84 metų vyras
  • Keliu Vilnius-Kaunas-Klaipėda prieš eismą važiavo 84 metų vyras
Policijos nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Bile Koks

Komentatoriai, išgyvenkit jūs iki tokio amžiaus... Sumaišė biški senelis, ir kas čia tolio?

Anonimas

Žiauru kaip tokiems seniems kileriams duoda kas vairuoti automobilį jei jis tokių metų sėda vairuoti tai jam su galva negera

baisu

jau tokiu metu diedukams tik ant peciaus sedeti

SUSIJUSIOS NAUJIENOS