Kontrabandinius rūkalus panevėžietis bandė maskuoti baldais | kl.lt

KONTRABANDINIUS RŪKALUS PANEVĖŽIETIS BANDĖ MASKUOTI BALDAIS

  • 0

Alytuje Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sulaikė panevėžietį, gabenusį baldus. Tarp jų, kaip paaiškėjo vėliau, buvo paslėpti daugiau kaip 5 tūkst. pakelių cigarečių.

Šeštadienį pareigūnai vienoje Alytaus gatvėje patikrino krovininį automobilį „Fiat Ducato“.

Jį vairavo tvarkingus asmens ir transporto priemonės dokumentus turėjęs 34-erių panevėžietis. Mašinos krovinių skyriuje pasieniečiai aptiko tvarkingai supakuotus baldus, o tarp jų – gamyklines cigarečių dėžės. Iš viso Pagėgių kriminalistai rado 5200 pakelių cigarečių „Minsk Capital MS“ su Baltarusijos akcizo ženklais.

Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis Pagėgių pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tokį nusikaltimą panevėžiečiui gresia bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Paaiškėjo, kad krovininis automobilis „Fiat Ducato“ priklauso vienai Panevėžio rajone registruotai įmonei, kuri užsiima krovinių pervežimu. Rugsėjį pasieniečiai taip pat buvo sulaikę šios įmonės transporto priemonę, kuria gabentas neteisėtas krovinys.

Automobilis ir cigaretės saugomos Pagėgių pasienio rinktinėje. Vairuotojas po apklausos paleistas. Panevėžiečiui skirta kardomoji priemonė rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

GALERIJA

  • Kontrabandinius rūkalus panevėžietis bandė maskuoti baldais
  • Kontrabandinius rūkalus panevėžietis bandė maskuoti baldais
VSAT nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS