Marijampolėje sulaikytas narkotikų platinimu nepilnamečiams įtariamas vyras | kl.lt

MARIJAMPOLĖJE SULAIKYTAS NARKOTIKŲ PLATINIMU NEPILNAMEČIAMS ĮTARIAMAS VYRAS

  • 0

Marijampolės kriminalistai per surengtą operaciją sulaikė, kaip įtariama, nepilnamečiams narkotines medžiagas platinusį marijampolietį.

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai surengė operaciją, nukreiptą prieš narkotinių ir psichotropinių medžiagų prekybą nepilnamečiams Marijampolės mieste.

Operacijos metu buvo sulaikytas Marijampolės miesto 24 metų gyventojas bei iš jo psichotropinės medžiagos amfetamino įsigijęs 16 metų marijampolietis.

Per kratas namuose pas įtariamą narkotinių bei psichotropinių medžiagų prekeivį rasta paslėpta 100 ekstazio tablečių bei galimai didelis kiekis psichotropinės medžiagos amfetamino.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl narkotinių ar psichotropinių medžiagų platinimo  nepilnamečiams bei disponavimo dideliu kiekiu kvaišalų, turint tikslą juos platinti.

Tas, kas platino narkotines ar psichotropines medžiagas nepilnamečiams, baudžiamas laisvės atėmimu nuo trejų iki dvylikos metų.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Marijampolės apylinkės prokuratūra.

„Narkotinių bei psichotropinių medžiagų prekyba, ypač, kuri yra orientuota į prekybą nepilnamečiams yra policijos vykdomos proaktyvios veiklos prioritetas, į kurį dedami vis didesni žmogiškieji ištekliai“, – rašoma policijos pranešime.

Neseniai Marijampolėje galimai narkotinėmis medžiagomis apsinuodijo keli  jaunuoliai, vienas mirė.

GALERIJA

  • Marijampolėje sulaikytas narkotikų platinimu nepilnamečiams įtariamas vyras
Policijos nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS