Nefiksuota nė vieno bandymo neteisėtai patekti į Lietuvą: situacija Latvijos pasienyje – kitokia | kl.lt

NEFIKSUOTA NĖ VIENO BANDYMO NETEISĖTAI PATEKTI Į LIETUVĄ: SITUACIJA LATVIJOS PASIENYJE – KITOKIA

  • 0

Praėjusią parą Lietuvos pasienyje su Baltarusija vėl nefiksuota bandymų neteisėtai patekti į šalies teritoriją, trečiadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Tokia pat situacija fiksuota ir pirmadienį, penktadienį ir ketvirtadienį. Šeštadienį ir sekmadienį į šalį bandė patekti atitinkamai vienas ir keturi užsieniečiai, praėjusį trečiadienį – trylika jų.

Dėl humanitarinių priežasčių įleistų užsieniečių taip pat nebuvo.

Kaip ir pastarosiomis dienomis, pietinėje Lietuvos dalyje antradienį įvairiu metu Baltarusijos pusėje Gožos poligono kryptimi girdėjosi pabūklų šūviai, o vakare ties Druskininkų savivaldybe prie sienos Baltarusijos pusėje skirtingu metu skirtingose vietose buvo iššauta keliolika signalinių raketų.

Nuo rugpjūčio pradžios, kai pasieniečiai įgijo teisę neįsileisti draudžiamose vietose iš Baltarusijos einančių migrantų, jų į Lietuvą nepateko per 8,1 tūkst., tačiau kai kurie iš šių asmenų galėjo mėginti patekti į šalį ne po vieną kartą.

Tarnybinių ginklų pasieniečiai nenaudojo, kontrolė vykdoma sustiprintu režimu.

Į Lietuvą pernai pateko daugiau kaip 4,2 tūkst. migrantų. Lietuva ir kitos Vakarų šalys kaltina Minsko režimą migrantų srautų organizavimu ir vadina tai hibridine agresija.

Latvijoje, Lietuvos pasieniečių žiniomis, toliau fiksuojama po kelias dešimtis bandymų patekti į šalį per parą.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS