„Panevėžio miestprojekto“ vadovui už kyšininkavimą – 27,5 tūkst. eurų bauda | kl.lt

„PANEVĖŽIO MIESTPROJEKTO“ VADOVUI UŽ KYŠININKAVIMĄ – 27,5 TŪKST. EURŲ BAUDA

Panevėžio apylinkės teismas ketvirtadienį kaltu dėl kyšininkavimo pripažino „Panevėžio miestprojekto“ vadovą Vytautą Sukacką ir skyrė jam 27,5 tūkst. eurų baudą.

Teismo sprendimu iš V. Sukacko taip pat konfiskuoti 5 tūkst. eurų bei uždrausta ketverius metus eiti statinio statybos techninio prižiūrėtojo pareigas.

Specialiųjų tyrimų tarnybos atlikto tyrimo duomenimis, užpernai pavasarį „Panevėžio miestprojektas“ dalyvavo Panevėžio miesto savivaldybės įmonės įgyvendinamame projekte ir atliko techninę priežiūrą projektuojant paviršinių nuotekų surinkimo tinklus ir atliekant statybos darbus.

Konkursą laimėjusios ir šį projektą įgyvendinančios Kauno bendrovės darbuotojams kilo įtarimų, kad techninės priežiūros vykdytojai pateikdavo daug perteklinių ir nepagrįstų pastabų, todėl strigo projekto vykdymo darbai.

Nustatyta, kad iš pastarosios bendrovės direktorės V. Sukackas pareikalavo kyšio, jog projekto įgyvendinimas nebebūtų stabdomas ir kaunietė šį reikalavimą įvykdė.

Pasak ikiteisminiam tyrimui vadovavusios prokurorės Dalios Markauskienės, visiškai savo kaltę dėl papirkimo pripažinusios Kauno bendrovės direktorės atžvilgiu tyrimas nutrauktas, ji pagal laidavimą perduota asmeniui, vertam teismo pasitikėjimo.

V. Sukackas savo kaltės ikiteisminio tyrimo metu nepripažino.

Pasak prokuratūros, ši byla buvo išskirta iš ikiteisminio tyrimo dėl korupcinių veikų Panevėžio miesto savivaldybėje.

Šis teismo nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas Panevėžio apygardos teismui.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

ha ha ha

Tokie sau musa i krutine vaidindami lietuvos patriotais...... Klausimas.... kodiel tokias erkes ne sodina?

Anonimas

kas tiki kad sumokes ? spaskit zalia as netikiu spaudziu raudona

SUSIJUSIOS NAUJIENOS