Pasienyje su Baltarusija apgręžta 16 neteisėtų migrantų | kl.lt

PASIENYJE SU BALTARUSIJA APGRĘŽTA 16 NETEISĖTŲ MIGRANTŲ

  • 2

Pasienyje su Baltarusija praėjusią parą apgręžta 16 migrantų, neteisėtai bandžiusių patekti į Lietuvą, trečiadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Latvijos pasienyje antradienį užsieniečiai sieną neteisėtai bandė kirsti 26 kartus, Lenkijos pareigūnai į šalį pirmadienį neįleido 87 migrantų.

Šiemet VSAT pareigūnai neleistinose vietose į Lietuvą iš Baltarusijos iš viso neleido patekti 849 neteisėtiems migrantams. Praėjusiais metais Lietuvos pasieniečiai apgręžė per 11,2 tūkst. tokių asmenų.

Nuo 2021 metų rugpjūčio 3 dienos, kai Lietuvos pasieniečiai įgijo teisę apgręžti neteisėtus migrantus, jų iš Baltarusijos į šalį neįleista beveik 20,2 tūkstančio. Dalis užsieniečių į Lietuvą patekti bandė ne vieną kartą.

VSAT teigia, kad Baltarusijos pareigūnai aktyviais veiksmais prisideda prie neteisėtos migracijos į Lietuvą ir Europos Sąjungą.

2021 metais iš Baltarusijos į Lietuvą neteisėtai atvyko beveik 4,2 tūkst. migrantų, bet, pasibaigus judėjimo apribojimams, didžioji dalis jų paliko šalį.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Tam amarui reikia ivesti straipsni

Uz neteiseta sienos kirtima10 metu,su deportacija po bausmes.nereiks jokiu sienu.

nu kas per siena

jeigu reikia apgrezdineti ,akivaizdu jos nera .

SUSIJUSIOS NAUJIENOS