Pasienyje su Baltarusija per parą apgręžta 18 migrantų, vienas įleistas | kl.lt

PASIENYJE SU BALTARUSIJA PER PARĄ APGRĘŽTA 18 MIGRANTŲ, VIENAS ĮLEISTAS

  • 2

Pasienyje su Baltarusija apgręžta 18 migrantų, vienas žmogus įleistas, antradienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Užsienietis į šalį įleistas dėl humanitarinių priežasčių.

Sekmadienį pasieniečiai iš Baltarusijos į Lietuvą neleido patekti 70 užsieniečių, šeštadienį – 44, penktadienį – 54, ketvirtadienį – 106, trečiadienį – 71, antradienį – 65.

Ryte ties Varėnos rajonu prie sienos Baltarusijos pusėje buvo paleistas vienas šūvis.

Nuo rugpjūčio pradžios, kai pasieniečiai įgijo teisę neįleisti draudžiamose vietose iš Baltarusijos einančių užsieniečių, jų į Lietuvą nepateko 7332.

Tarnybinių ginklų Lietuvos pasieniečiams ir jiems talkinantiems kariams praėjusią parą pasienyje panaudoti neteko. Sienos kontrolė Lietuvos pusėje vykdoma sustiprintu režimu.

Šiemet į Lietuvą neteisėtai pateko beveik 4,2 tūkst. migrantų.

Vilnius kaltina Minsko režimą migrantų srautų organizavimu ir vadina tai hibridine agresija. Dėl to Lietuvoje paskelbta ekstremali situacija.

Ties Baltarusijos siena su Lenkija susitelkus gausiam skaičiui migrantų, Seimas Lietuvos pasienyje mėnesiui įvedė ir nepaprastąją padėtį.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Budelis

Kokie cia gali buti ileidimai???! Reikia uzspausti usuota tarakona, kad baigtu gudu zemeje nesamones kresti. Tegul musulmoniskaisiais teroristais, jei juos isileido, bulbasai rupinasi! Uzteks zaisti smelio dezeje!

Viktoras Šneideraitis iš Šilutės.

Ir vėl įleistas PASIŽYMIEJES musulmoniškas TERORISTAS. Kaip matau Bankininko ,,valdžia" nuolat Lietuvon įleidžia TIK YPATINGUS BANDITUS, kurie galietu sėkmingai ir NEBAUDŽIAMAI naikinti BALTUS žmones Lietuvos teritorijoje. Bankininko ,,valdžia" kuo toliau tuo daugiau darosi RASISTINE, turinti TIKSLĄ sunaikinti lietuvių tauta kaip BALTOS rasės dalį. Daro tą patį kaip ir RASISTINĖS Vokietijos, Anglijos, Austrijos, Prancūzijos ar Olandijos RASISTINĖS ,,valdžios". Viskas pagal žydpalaikių ĮSAKYMUS. PYDARŲ platinimas,tai t.p. viena iš priemonių sunaikinti BALTA rase. Kodėl nėra PYDARŲ izraelyje ar Afrikoje? Nes nėra tikslo sunaikinti juodašiknius.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS