NVSC prašo atidumo: plinta klaidinančios žinutės apie COVID-19 testus | kl.lt

NVSC PRAŠO ATIDUMO: PLINTA KLAIDINANČIOS ŽINUTĖS APIE COVID-19 TESTUS

  • 2

Po to, kai viešojoje erdvėje pasirodė informacija kad žmonės, kurie nepildė užsikrėtusiems COVID-19 virusu skirtų anketų ir gavo anketos pildymui sugeneruotus kodus, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) atstovai mano, kad tai gali būti piktavališkas elgesys.

„Tokių kodų, kurie nebuvo panaudoti pildant anketą, per pastarąsias tris dienas buvo sugeneruoti 56“, – rašoma NVSC pranešime.

NVSC ragina žmones būti budriems – tokiu atveju, jei žmogui nėra patvirtinta koronavirusinė infekcija ir žmogus nepildė anketos https://atvejis.nvsc.lt/, tačiau trumpąja SMS žinute gavo anketos pildymui reikalingą kodą, žmogus turėtų apie informuoti NVSC el. p. komunikacija.vilnius@nvsc.lt. 

Kaip teigiama, toks piktavališkas elgesys nebus toleruojamas ir apie tokius bandymus bus pranešta teisėsaugos institucijoms.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

haha

zinokit jau geriau klaidinancios negu jokiu teko kontaktuot su uzsikretusiu ir registruotis kad pasidaryt tyrima atgalines zinutes taip ir negavau kazkaip visiem nusispjaut jog as platinu virusa va taip ir sedim karantine kai tokios instancijos dirba abejingai!

Dux

Visas pasaulis jau tiek globalus, kad virusai ir visokie kiti užkratai plinta akimirksniu. Bet civilizacijos nepasuksi atgal..

SUSIJUSIOS NAUJIENOS