Su Rusijoje kalinčiu R. Zamolskiu susitiko advokatė iš Lietuvos | kl.lt

SU RUSIJOJE KALINČIU R. ZAMOLSKIU SUSITIKO ADVOKATĖ IŠ LIETUVOS

  • 12

15 metų laisvės atėmimo bausme nuteistas ir  Rusijoje kalintis 48-erių Romas Zamolskis susirado gynėją Lietuvoje – panevėžietė advokatė Eligija Norkienė žudiką jau aplankė kolonijos ligoninėje, šeštadienį praneša „Lietuvos rytas“.

„Liepos 21 dieną pasirašėme su ja (Svetlana Zamolskiene, R. Zamolskio žmona) sutartį, gavau vizą, o po visų tarnybų patikrinimo išskridau į Jekaterinburgą“, – dienraščiui teigė advokatė.

Pasak jos, su R. Zamolskiu buvo aptarta galimybė jam grįžti į Lietuvą.

E. Norkienės negali pasakyti, kada R.Zamolskį galima tikėtis pamatyti Lietuvoje: „Pateiksime visus reikiamus dokumentai kasaciniam procesui ir tikėsiuosi, kad šių metų pabaigoje įvyks pirmas teismo posėdis“. 

Rašyti komentarą
Komentarai (12)

Bronius

Viskas čia logiška... Kai kažkokia mokytoja Žalimą pavadino žudiku ją po teismus užtampė. O Zamolskis tikriausiai „užvertęs“ ne vieną, reiškia Lietuvai jis dar vertingesnis. Vanagas išžudęs dešimtis o jei ir Žydus skaičiuosim gal ir šimtus užsitarnavo paminklą. Gal kokią gatvę Zamolskio vardu ketinama pavadinti...

Anonimas

Nesąmonė,nesąmonė,žiauti nesąmonė !!! Išsigynęs Lietuvos-veržiasi į Lietuvą !?! Tegu negerbiama advokatė, skubiai važiuoja pas Zamolskį į Rusiją ir ten jam advokatauja dėl jo nusikalstamos veiklos,bet ne dėl pargabenimo į Lietuvą. Nusikaltėliai.

Būs

Kvaila ji čia vežti. Tegu Rusija jį iskaiko iš savo pinigų.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS