85-erių Albos kunigaikštienė ištekėjo už 25 metais jaunesnio vyro Pereiti į pagrindinį turinį

85-erių Albos kunigaikštienė ištekėjo už 25 metais jaunesnio vyro

85-erių Albos kunigaikštienė ištekėjo už 25 metais jaunesnio vyro 85-erių Albos kunigaikštienė ištekėjo už 25 metais jaunesnio vyro 85-erių Albos kunigaikštienė ištekėjo už 25 metais jaunesnio vyro 85-erių Albos kunigaikštienė ištekėjo už 25 metais jaunesnio vyro 85-erių Albos kunigaikštienė ištekėjo už 25 metais jaunesnio vyro 85-erių Albos kunigaikštienė ištekėjo už 25 metais jaunesnio vyro 85-erių Albos kunigaikštienė ištekėjo už 25 metais jaunesnio vyro 85-erių Albos kunigaikštienė ištekėjo už 25 metais jaunesnio vyro 85-erių Albos kunigaikštienė ištekėjo už 25 metais jaunesnio vyro 85-erių Albos kunigaikštienė ištekėjo už 25 metais jaunesnio vyro 85-erių Albos kunigaikštienė ištekėjo už 25 metais jaunesnio vyro 85-erių Albos kunigaikštienė ištekėjo už 25 metais jaunesnio vyro 85-erių Albos kunigaikštienė ištekėjo už 25 metais jaunesnio vyro 85-erių Albos kunigaikštienė ištekėjo už 25 metais jaunesnio vyro 85-erių Albos kunigaikštienė ištekėjo už 25 metais jaunesnio vyro 85-erių Albos kunigaikštienė ištekėjo už 25 metais jaunesnio vyro 85-erių Albos kunigaikštienė ištekėjo už 25 metais jaunesnio vyro 85-erių Albos kunigaikštienė ištekėjo už 25 metais jaunesnio vyro 85-erių Albos kunigaikštienė ištekėjo už 25 metais jaunesnio vyro 85-erių Albos kunigaikštienė ištekėjo už 25 metais jaunesnio vyro 85-erių Albos kunigaikštienė ištekėjo už 25 metais jaunesnio vyro 85-erių Albos kunigaikštienė ištekėjo už 25 metais jaunesnio vyro 85-erių Albos kunigaikštienė ištekėjo už 25 metais jaunesnio vyro 85-erių Albos kunigaikštienė ištekėjo už 25 metais jaunesnio vyro 85-erių Albos kunigaikštienė ištekėjo už 25 metais jaunesnio vyro 85-erių Albos kunigaikštienė ištekėjo už 25 metais jaunesnio vyro 85-erių Albos kunigaikštienė ištekėjo už 25 metais jaunesnio vyro

Viena turtingiausių Ispanijos moterų, 85-erių Albos kunigaikštienė trečiadienį ištekėjo už 25 metais jaunesnio valdininko Alfonso Diezo.

Vestuvės, į kurias pakviesti buvo tik artimiausi draugai ir šeima, vyko Sevilijos XV amžiaus rezidencijoje „Palacio de las Duenas“. Laiminga nuotaka po vestuvių ceremonijos mojavo ir dėkojo jos pasveikinti susirinkusiai miniai.

Atpažįstama iš garbanotų baltų plaukų, girgždančio balso ir spalvingų drabužių, Albos kunigaikštienė yra viena garsiausių Ispanijos moterų.

Tai jau trečioji jos santuoka.

Pilnas jos vardas - Maria del Rosario Cayetana Alfonsa Victoria Eugenia Francisca Fitz-James Stuart y de Silva. Ji yra tolima karalienės Elizabeth ir Vinstono Čerčilio giminaitė.

Dar rugpjūčio mėnesį savo vaikams (penkiems sūnums ir dukteriai) ji išadalijo visą turtą: rūmus, vilas ir meno vertybes, kad tik galėtų tekėti už mylimojo, mat jos vaikai piestu stojosi prieš vedybas su nelygiaverčiu partneriu.

Kunigaikštienės turtas vertinamas nuo 600 mln. iki 3,5 mlrd. eurų.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra