Ar žinojote: „Biplan“ narys jau 20 metų groja Lietuvos kariuomenės orkestre | kl.lt

AR ŽINOJOTE: „BIPLAN“ NARYS JAU 20 METŲ GROJA LIETUVOS KARIUOMENĖS ORKESTRE

  • 0

Dažniausiai esame linkę skambiai švęsti tik didžiąsias metų šventes, o valstybinės šventės neretai būna paminimos tik simboliškai. Tačiau lapkričio 23 dieną Lietuvoje minima kariuomenės diena grupės „Biplan“ nariams – ypatinga.

To priežastis žinoma ne visiems – grupės būgnininkas Aleksandras Kazakevič jau daugiau nei dvidešimtmetį groja Lietuvos kariuomenės orkestre.

Jau daugiau nei 20 metų gyvuojančios grupės „Biplan“ niekam pristatinėti nereikia – jos kūrinius mintinai žino jau ne viena šalies karta. Padedami TV3 kulinarinės laidos „Virtuvės istorijos“ kūrybinės komandos „Biplan“ nariai – Maksas Melmanas, Olegas Aleksejevas ir Artiomas Myškinas – nutarė surengti staigmeną bičiuliui ir kariuomenės dieną atšvęsti kitaip.

Šį šeštadienį „Virtuvės istorijų“ žiūrovai turės galimybę išgirsti ne tik kaskart nustebinančio profesionalaus šefo Reinaldo Janonio kulinarinius patarimus, bet ir išskirtinį grupės narių interviu.

Tame mūsų pasaulyje gali mesti viską ir eiti į kitą pusę. Kariuomenėje turi kentėti iki galo, prisitaikyti prie aplinkos, žmonių, gyventi be konfliktų.

„Jis kariuomenėje tarnauja jau daugiau nei 20 metų ir grupė „Biplan“ jau gyvuoja daugiau nei 20 metų. Bet grupei Aleksandras tarnauja šiek tiek mažiau. Jeigu žmogus kartais yra per daug disciplinuotas, koks būna Aleksandras, kartais jam reikia pasileisti“, – laidoje juoksis grupės vokalistas M. Melmanas.

Krašto apsaugos savanorių pajėgų orkestre grojantis A. Kazakevič pasakos, jog kasdienybė kariuomenėje – visiškai kitokia: „Tame mūsų pasaulyje gali mesti viską ir eiti į kitą pusę. Kariuomenėje turi kentėti iki galo, prisitaikyti prie aplinkos, žmonių, gyventi be konfliktų“.

Šiemet apdovanotas Lietuvos kariuomenės pajėgų medaliu už pavyzdingą tarnybą, grupės „Biplan“ būgnininkas laidoje kalbės ir apie savanorystės svarbą. „Jeigu reikalas bus, visiems reikės. O dabar mes dėl taikos ten susirenkam, ne dėl karo“, – sakė A. Kazakevič.

„Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais 9 val. per TV3.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS