Ž. Diawara: noriu atsigauti po to, kas buvo uždrėbta man | kl.lt

Ž. DIAWARA: NORIU ATSIGAUTI PO TO, KAS BUVO UŽDRĖBTA MAN

  • 187

Pirmadienį žiniasklaidoje pasirodė pranešimai apie tai, kad sulaikyta verslininkė, žinomo dainininko Viktoro Diawaros buvusi sutuoktinė Živilė Diawara. Tądien su žurnalistais nebendravusi Ž. Diawara antradienį buvo kiek kalbesnė.

„Dabar nenoriu komentuoti, noriu atsigauti po visko, po šoko, po to, kas buvo uždrėbta man. <...> Nenoriu komentuoti, nenoriu pakenkti tyrimui. Manau, viską sužinosite vėliau“, – portalui lrt.lt antradienį sakė Ž. Diawara.

Dabar nenoriu komentuoti, noriu atsigauti po visko, po šoko, po to, kas buvo uždrėbta man.

Portalui kauno.diena.lt pavyko susiekti su buvusiu Živilės sutuoktiniu V. Diawara. Išgirdęs klausimą apie tai, kaip jis pats reaguoja į situaciją, vyras džentelmeniškai nukirto „Nieko nekomentuosiu“, – ir pridūrė: „Žiniasklaidoje buvo parašyta, kad mano žmona neadekvačiai elgėsi. Tai – visiška melagystė. Tik tiek galiu pasakyti.“

„O ką galite pasakyti apie tarp Živilės asmeninių daiktų neva rastas įtartinas medžiagas?“ – teiravosi kauno.diena.lt.

„Aš nieko nekomentuosiu. Vyksta ikiteisminis tyrimas. Ne mano reikalai. Čia yra Živilės Diawaros reikalas. Jeigu ji norės pakomentuoti, ji pakomentuos. Tikrai nieko nekomentuosiu. Žmonos telefono numerio neduosiu, abejoju, kad ir ji dabar kažką komentuos.“

Žinia apie verslininkės sulaikymą pasirodė pirmadienį.

Pasak Vilniaus pareigūnų, lapkričio 17 d. apie 22 val. Vilniuje, Švitrigailos gatvėje, vidiniame namo kieme, pareigūnai pamatė įtartinai besielgiančią moterį. Nuspręsta ją patikrinti.

Anot pareigūnų, moters, gimusios 1979-aisiais, dalinės apžiūros metu rankinėje rasta metalinė dėžutė su augalinės kilmės galimai narkotinių medžiagų liekanomis. Taip pat vienas polietileninis maišelis su, kaip įtariama, narkotine medžiaga (įtariama, kad haliucinogeniniais grybais).

Kaip buvo pranešta, verslininkė nakčiai buvo uždaryta į areštinę.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Ž. Diawaros sulaikymas dėl rastų galimai narkotinių medžiagų supykdė Seimo nares, Laisvės frakcijos atstoves Ievą Pakarklytę ir Morganą Danielę.

Absurdiška, apgailėtina ir labai labai pikta, kai valstybės resursai yra švaistomi ir žmonės persekiojami pagal BK straipsnius už mažareikšmius nusižengimus“, – savo feisbuko paskyroje parašė I. Pakarklytė.

Pasipiktinimo savo feisbuko paskyroje neslėpė ir M. Danielė: „Toliau vyksta kova su „kriminaliniais nusikaltėliais“. Kiek dar Seimas lauks su įstatymų pakeitimais ir kiek dar gyvensime šiame absurde?“

Rašyti komentarą
Komentarai (187)

Bitė Maja

Atsirado auka narkomanė , mažiau niuchink nereikės aukos vaidint .

Mindaugas

Tikiuosiu vaku teises dirba su ja,ar narkomanams normalu augint vaikus?

Rimas

Apie ką mes kalbame ? Jos klube jau daug metu pardavinėjami narkotikai. Buvau du kartus ir gavau pasiūlymą nusipirkti kvaišalų. Aisku ne iš jų asmeniskai. Bet ten žmones kalba, kad viskas su jais suderinta. Tiesiog nekaltinu jų, bet padarykite išvadas patys ? Kodel randa pas ją narkotiku o ne pas Jona ar Birutė? Turėtų paskelbti kur pirko iš ko pirko ir kas pristatė. O nevaidinti nekaltos aveles
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS