D. Kazlauskas ir V. Bareikis – nauja eterio pora | kl.lt

D. KAZLAUSKAS IR V. BAREIKIS – NAUJA ETERIO PORA

  • 4

Vasario 26-osios vakarą į LRT televizijos ekranus grįžta muzikinis projektas „Dainuoju Lietuvą“. Net keturiolika  šeštadienių iš eilės žiūrovus lydės namus jaukumu pripildanti muzika. Projekto metu nuskambės šimtas geriausių lietuviškų dainų, kurias atliks žinomi Lietuvos atlikėjai, o finale bus išrinkta daina nugalėtoja.

2017 metais startavęs projektas grįžta atsinaujinęs. Šeštadienio vakarais žiūrovus džiugins ne tik gražiausios lietuviškos dainos, kurias visi mokame mintinai, bet ir netikėta, intriguojanti vedėjų pora. 2022-ųjų „Dainuoju Lietuvą“ projekto vedėjais tapo dainininkas ir aktorius Vidas Bareikis bei aktorius, LRT muzikinio projekto „Maestro“ nugalėtojas Dainius Kazlauskas.

„Nuo pat pirmo bandymo ant šios scenos tapome labai artimi. Gal tai visgi aktorinė prigimtis – kabintis į partnerį“, – juokiasi V.  Bareikis.

V. Bareikis šiame projekte – ne naujokas. Pirmajame „Dainuoju Lietuvą“ sezone jis atliko grupės „Antis“ dainą „Pokštas“. D. Kazlauskas ant projekto scenos stoja pirmą kartą. Pirmąkart jis save išbando ir laidų vedėjo amplua.  

„LRT televizija man dovanoja pirmus kartus. Pirmąkart dalyvavau televiziniame projekte, dabar pirmą sykį vesiu laidą. Man tai yra visiškai naujas pasaulis“, – kalba D. Kazlauskas.

„Dainuoju Lietuvą“ projekte per artimiausias keturiolika savaičių nuskambės 100 lietuviškų dainų, kurioms atlikėjai kartu su orkestru suteiks netikėtų spalvų ir šiuolaikinėmis interpretacijomis prikels naujam gyvenimui.  

V. Bareikis pastebi, kad muzikos galia – ypatinga ir vienijanti. O lietuviški kūriniai – tie, kuriais turime didžiuotis.

„Dažnai mūsų krašte žmonės linkę save nuvertinti, tarsi nėra jokių tradicijų. Bet jūs tik pažiūrėkite – šitiek dainų, viena už kitą gražesnės, tekstai vieni už kitą puikesni, kompozitorių darbai fantastiški. Tai yra unikalu ir gyva. Tai yra mūsų pasididžiavimas“, – tikina V. Bareikis.

„Kai muzika skamba, žmonės suartėja. Ypatingai dabar, kai mums labai reikia vienas kito išklausymo ir vienybės, aš tikiuosi, kad projektą stebėsiantys žiūrovai ir mes tapsime vieningesni“, – sako D. Kazlauskas.

Kiekvienoje „Dainuoju Lietuvą“ konkursinės atrankos laidoje skambės dešimt kūrinių, iš kurių trys keliaus į kitą etapą. Į pusfinalius pateks 30 geriausių, o į konkurso finalą keliaus tik devynios komisijos ir žiūrovų pamėgtos dainos. 10-ąją dainą į finalinį „Dainuoju Lietuvą“ etapą išrinks LRT.lt portalo skaitytojai.

Muzikinis projektas „Dainuoju Lietuvą“ – jau nuo vasario 26 dienos, šeštadieniais, 21 valandą per LRT televiziją.

GALERIJA

  • D. Kazlauskas ir V. Bareikis – nauja eterio pora
  • D. Kazlauskas ir V. Bareikis – nauja eterio pora
  • D. Kazlauskas ir V. Bareikis – nauja eterio pora
  • D. Kazlauskas ir V. Bareikis – nauja eterio pora
  • D. Kazlauskas ir V. Bareikis – nauja eterio pora
E. Blaževič / LRT nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Jonė ir draugės

D. Kazlauskui trūksta elegancijos,elgiasi nekorektiškai, netgi A. Ivanauskui-Farai neleido kalbėti, nors V. Bareikis savo mostu jam suteikė žodį.Kur jo kultūra; ar taip galima. Ir sklaidosi kaip pavasaris. tikras pamaiva, jokios kultūros, sunku žiūrėti.

Sofija Kačergienė

Prašome mažiau kalbų,gestų iš vedėjų ir komisijos.Komisija nereikalinga,nes nekompetetinga.Tegu dainų populiarumą sprendžia žiūrovai.Stebiuosi,kaip komisija nuvertino populiarą Vilkončiaus dainą"Dėl tos dainos".Ačiū

Daina

Vedejai zemiau kritikos ypac Kazlauskas
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS