D. Montvydą sukrėtė elgesys su gyvūnais cirke, žada imtis iniciatyvos ir pats | kl.lt

D. MONTVYDĄ SUKRĖTĖ ELGESYS SU GYVŪNAIS CIRKE, ŽADA IMTIS INICIATYVOS IR PATS

  • 21

Dainininką Donatą Montvydą, kaip ir daugelį Lietuvos žmonių, sukrėtė penktadienį paviešintas vaizdo įrašas, kuriame cirke žiauriai elgiamasi su meška.

Garsus atlikėjas ne tik negaili griežtos kritikos cirko direktoriui, bet ir kviečia pažvelgti į pasaulyje egzistuojančius cirkus, kuriuose kokybiški pasirodymai kuriami be gyvūnų. 

„Tiesą sakant tai, ką šį rytą išvydau socialiniame tinkle „Facebook“, mane labai šokiravo. Ta meška...Ji atrodo pervargusi, sulysusi ir neatrodo taip, kaip turėtų atrodyti meška. Siaubas. Nejauku stebėti vaizdo įrašą, tai ką kalbėti apie buvimą tokiame cirke. Manau, kad yra maža tai, kad žmonės nustotų vaikščioti į tokį cirką. Tą mešką reikia atimti iš to žmogaus nieko nelaukiant“, – pykčio neslepia Donatas.

Kiekviena gyvybė turi būti saugoma ir su ja atitinkamai elgiamasi. Jeigu nebus imtasi kokių nors priemonių dėl elgesio su šia meška – pats susisieksiu su to cirko direktoriumi.

Sparčiai socialiniuose tinkluose plintantis vaizdo įrašas peržiūrėtas jau daugiau nei 380 tūkstančių kartų, komentaruose gausybė kritikos cirko direktoriui bei įstatymams, leidžiantiems naudoti gyvūnus cirko pasirodymuose.

„Nejaugi tam cirkui taip trūksta išmonės, jog negalima apsieiti ir be gyvūnų, kad galima žiūrovų dėmesį prikaustyti ir žmonių triukais. Esu matęs ne vieną pasaulinį cirką ir ten žmonėms netrūksta idėjų paruošti kokybišką šou be gyvūnų. Labai linkiu tam direktoriui ne tik perduoti mešką į atsakingas rankas, bet ir pamatyti pasaulinio lygio cirką. Galiausiai tegul atvyksta rytoj į mano šou Klaipėdoje. Paruošėm nuostabių pasirodymų kartu su profesionaliais cirko artistais“, – teigia dainininkas.

Būtent Klaipėdoje gastroles surengusiame cirke „VIP“ ir buvo užfiksuota kankinamos meškos vaizdo įrašas. D. Montvydas jau rytoj Klaipėdos „Švyturio“ arenoje surengs šou „Vasara LIVE Cirkas“, kuriame dainininkas pasirodys kartu su cirko artistais, oro akrobatais bei kaskadininkais.

„Esu kategoriškai prieš gyvūnų kankinimą. Kiekviena gyvybė turi būti saugoma ir su ja atitinkamai elgiamasi. Jeigu nebus imtasi kokių nors priemonių dėl elgesio su šia meška – pats susisieksiu su to cirko direktoriumi“, – atvirauja D. Montvydas.

Socialiniuose tinkluose paviešintas vaizdo įrašas sulaukė ne vieno šalyje žinomo žmogaus kritikos. Dainininkas Vaidas Baumilas negailėjo keiksmažodžių, o štai verslininkė Erika Purauskytė pasidalijo ir savo patirtimi.

„Meška perkūdusi, akivaizdu, kad laikoma pusbadžiu ir kankinama. Man prieš kokius 6 metus užteko atsitiktinai šį gyvūnų kankintoją pasikviesti į savo renginį ir pamatyti, kaip jis su jomis elgiasi užkulisiuose. Kraupu. Aš nežinau, ką daryti, kad visa tai pagaliau baigtųsi. Jam jau seniai turėtų būti baudžiakas už gyvūnų kankinimą. Mes galim ten neiti ir nesivesti savo vaikų. Ir pakviesti kitus to nedaryti“, – socialiniame tinkle „Facebook“ rašė žinoma moteris.

Rašyti komentarą
Komentarai (21)

Hahaha

Atsirado mergpalailis su raudonais plaukais Tumo tvydai sėdi ir sedek tyliai ir ramiai ,dainuoju audiniai tai nori per cirką populiarėti ,ot cirkonio kas raudonais pide........s plaukais ,slėptis iskvaisa

Negirdejau

Kad montvydas paremtu kokia gyvunu prieglauda. Juolab-cirka

motas

Selas! Kaimo klubo zvaigzde!
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS