Dainininkė L. Mondeikaitė: visą laiką gyvenu baimėje | kl.lt

DAINININKĖ L. MONDEIKAITĖ: VISĄ LAIKĄ GYVENU BAIMĖJE

  • 10

„Labai sunku prisiminti tuos laikotarpius, nes tai buvo sunku ir man, ir mano šeimai, ir mano aplinkai, kuri manim labai rūpinosi ir man labai padėjo. Bet tos emocinės duobės smogia labai, labai skaudžiai, ir smogia taip, kad galvoje turi labai blogų minčių ir tos mintys labai gąsdina. Aš visą laiką gyvenu baimėje, kad tos mintys ir duobės nesugrįžtų...“ – pasakos dainininkė Liepa Mondeikaitė.

Dėmesys, žinomumas, solidūs honorarai – daugeliui atlikėjų gyvenimas atrodo tarsi svajonė, bet, pasak Liepos, jos darbe sunkumų netrūksta, o kitos, ne tokios spindinčios pusės nemato niekas. „Aš nepaskambinsiu ir nepasakysiu mano pasirodymą prieš metus užsisakiusiam žmogui, kad šiandien esu prastos nuotaikos, ar man kažką skauda... Mano darbe negali sirgti ne tik fiziškai – ir emociškai negali sirgti. Jautiesi taip tarsi viduje, kaip sakoma, prikakota, bet turi rodyti tik tai, kas šviesu, ir gera, ir tai visiškai suprantama, nes tai – darbo dalis“, – pasakos Liepa.

Scenoje ir savo muzikiniuose klipuose dainininkė keri ne tik stipriu balsu, bet ir plačia šypsena. Ji atrodo spindinti, laiminga, kaip žmogus, į kurį norisi lygiuotis. Gerbėjai stebintys atlikėją scenoje, sekėjai socialiniame tinkle ar žiniasklaida tarsi įpareigoja scenos žvaigždę nuolat būti pasitempusia. Kitokie niekam nereikalingi. Kas, žvelgdamas į nuostabią Liepos šypseną, galėtų pagalvoti, kad per pastaruosius dešimt metų dainininkei teko išgyventi dvi dideles emocines duobes, trukusias po du tris mėnesius ir nubloškusias ties tokia riba, kad tuometinius išgyvenimus ji šiandien prisimena sunkiai tramdydama emocijas.

Viešumoje garsūs žmonės atrodo pasitempę, geros nuotaikos ir besišypsantys, aplinkinių akimis tikri laimės kūdikiai. Bet ar tai, kas demonstruojama kitiems, visuomet yra tiesa? Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., per LNK.

GALERIJA

  • Dainininkė L. Mondeikaitė: visą laiką gyvenu baimėje
  • Dainininkė L. Mondeikaitė: visą laiką gyvenu baimėje
  • Dainininkė L. Mondeikaitė: visą laiką gyvenu baimėje
LNK nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (10)

TAIP

KAI PRISIKURI VISOKIŲ ILIUZIJŲ,VISKOKIAS SAVO SVAJONES IŠPASKOJI VISAI SVETIMIEMS SAVO INSTAGRAMOSE,TAI KO NORĖTI/BET JAU LAIKAS SUAUGTI IR PAGALVOTI --AŠ NORMALUS ŽMOGUS IR RUDUO GRAŽUS METAS PASIDŽIAUGTI.TAI SEKMĖS.

Stase

Tai kazi ko ji jau cia bijo gal,kad kas nors vyra nuvylios ?

Kritikams

depresija užklumpa netikėtai, gali ir pas jus apsilankyti. Tik blogiausia, kad ji kažkodėl puola turinčius smegenis ir mąstančius.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS