E. Jennings apie gimdymą po 35-erių: jaučiuosi puikiau nei bet kada anksčiau | kl.lt

E. JENNINGS APIE GIMDYMĄ PO 35-ERIŲ: JAUČIUOSI PUIKIAU NEI BET KADA ANKSČIAU

  • 1

Kelionė į svetimą šalį ir pamažu gimusi meilė jai, kelionė per motinystę ir karjerą. Apie visa tai šį šeštadienį laidoje „Pasaulis pagal moteris“ kalbės Erica Jennings bei laidos vedėja Renata Mikailionytė.

Atvykus – lengva depresija

„Pradžioje nebuvo lengva: pamačiau sniegą lapkričio mėnesį ir daug nuo šalčio susiraukusių veidų, o juk buvo paauglystė, norėjosi išeiti, bendrauti: 1996 metais dar neturėjau nieko: nei draugų, nei padorios vietos, kur nueiti pašokti (nes į tuo metu egzistavusias tėvai griežtai neleido), nei... net kur lankyti mokyklą man, dar nešnekančiai lietuviškai“, – dabar jau su lengva šypsena prisimena Erica. „Sėdėjau viešbutyje ir žiūrėjau MTV, kuris buvo tarsi mano ryšys su pasauliu, – šypsosi pašnekovė. – Bet pagaliau sužinojome apie galimybę mokytis mokykloje su sustiprinta anglų kalba, ten susiradau būrį draugų ir viskas palengvėjo“.

Kaip diena ir naktis

Nors irgi planavau, kad visus vaikus pagimdysiu iki 30-ties, labai džiaugiuosi, kad dabar turėsim mergytę!

Laidos vedėjai Renatai Mikailionytei paprašius prisiminti, kaip jai, merginai iš Airijos, atrodė dar tik atsigaunanti Lietuva, Erica purto galvą ir kartoja: „Kaip diena ir naktis, kaip diena ir naktis. Tada nebuvo nieko, dabar yra viskas. Viskas nuostabiai atsigavo, ypač po įstojimo į Europos Sąjungą. Taip pat ir žmonės. Pamenu, kaip visi sujungdavom jėgas ir žinias, kad būtų kuo geriau, kuo kokybiškiau“, – su nostalgija prisimena Erica, kuri kartu su savo kolegomis buvo vieni šiuolaikinės muzikos kvieslių Lietuvoje.

Aplankė beveik visą Lietuvą

Retas vietinis gali pasigirti matęs tiek Lietuvos kampelių, kiek jų matė Erica: „Mačiau labai labai daug. Apvažinėjom miestus, miestelius, net kaimus“. Paklausta, kuri vieta traukia labiausiai, Erica nedvejoja: „Labai labai myliu Vilniaus senamiestį. Ir Nidą – ten kasmet atostogaujame bent savaitę. Ir Ventės ragą – todėl ten esant minus dvidešimčiai tris dienas ir filmavome klipą“, – juokiasi garbanė.

Daugiau jėgų negu anksčiau

Laidos vedėjai Renatai Mikailionytei paklausus, ką patartų moterims, kurios nesiryžta gimdyti po 35-erių, Erica pataria įsiklausyti į save, nes viskas priklauso nuo paties žmogaus: „Aš pavyzdžiui, jaučiuosi daug puikiau ir daug geresnės formos nei bet kada anksčiau. Turiu daugiau jėgų. Na ir, žinoma, daugiau gyvenimiškos išminties, kantrybės. Tiesą sakant, nors irgi planavau, kad visus vaikus pagimdysiu iki 30-ties, labai džiaugiuosi, kad dabar turėsim mergytę!“, – glostydama pilvuką šypsosi Erica.

Kaip Erica auklėja savo vaikus, kur ketina lankytis su netrukus gimsiančia dukrele ir kaip suderina šeimą bei karjerą, bus galima sužinoti šeštadienį 9.30 val. laidoje „Pasaulis pagal moteris“.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Vida ir Jonas

Nuostabi Erika,nuostabus Jurgis,vaikuciai- nuostabi seima ! Stiprybes,sveikatos,santarves (kaip liudna,gaila nesutarianciu,besiskirianciu seimu...duok Dieve,gal "susilipdytu"),begalinio dziaugsmo. Sekmes !

SUSIJUSIOS NAUJIENOS