G. Žemaitė apie nosies plastinę operaciją: šitą kompleksą turėjau nuo vaikystės | kl.lt

G. ŽEMAITĖ APIE NOSIES PLASTINĘ OPERACIJĄ: ŠITĄ KOMPLEKSĄ TURĖJAU NUO VAIKYSTĖS

  • 5

„TV Pagalbos“ žurnalistė ir televizijos laidų vedėja Gerda Žemaitė socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pasidalijo nuotraukomis, kuriose matyti, kaip moteris atrodė prieš ir po nosies plastinę operaciją.

„Labai dažnai sulaukiu klausimų: kodėl dariausi nosies operaciją? Ar man to reikėjo? Daug kas sako, neva, graži ta nosis buvo. Šitą kompleksą turėjau nuo vaikystės! Negalėdavau žiūrėti į profiliu darytas nuotraukas“, – socialiniame tinkle atviravo žinoma moteris.

Šitą kompleksą turėjau nuo vaikystės! Negalėdavau žiūrėti į profiliu darytas nuotraukas.

„Tad įkeliu keletą fotografijų „prieš ir po“, parašykite komentaruose, kaip jums atrodo? Reikėjo man tos operacijos ar ne?“ – gerbėjų klausė G. Žemaitė.

Po moters įrašu pasipylė internautų komentarai, kuriuose – ne tik palaikymo žinutės G. Žemaitei, bet ir pagyros bei asmeninės istorijos.

„Facebook“ nuotr.

Jūs šaunuolė, svarbu jūs gerai jaučiatės.

„Graži prieš tai, net neatpažinau. Bet graži ir po to, jei jautėte kompleksą, gerai ir padarėte“, – G. Žemaitės sprendimą ryžtis plastinei operacijai komentavo internautė Janina.

„Šaunuolė. Aš turiu irgi kompleksą, jei turėčiau galimybę – tikrai irgi daryčiau. Jūs šaunuolė, svarbu jūs gerai jaučiatės“, – mintimis dalijosi Joana.

Ne viena moteris po G. Žemaitės įrašu atskleidė ir savo kompleksus. „Oi, Gerda, labai suprantu tave. Mano svajonė nosies operacija. Ir šis kompleksas nuo jaunystės. Kai vienas berniukas pasakė dar kai man buvo 11-13 metų – tavo nosis kaip raganos. Ir nuo tada supratau, kad turiu negražią nosį. O jums tinka nauja nosyte“, – teigė internautė Vaida.

GALERIJA

  • G. Žemaitė apie nosies plastinę operaciją: šitą kompleksą turėjau nuo vaikystės
  • G. Žemaitė apie nosies plastinę operaciją: šitą kompleksą turėjau nuo vaikystės
  • G. Žemaitė apie nosies plastinę operaciją: šitą kompleksą turėjau nuo vaikystės
„Facebook“ nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (5)

Garbe

Gerda! Laime myli tylia ponia, ziurek nepersistenk.Patikek niekam nerupi, nes zmones turi rimtesniu reikalu.O makijazas tai per ryskus, sendina labai.

...

Graži, gera mergaitė.

Idomu

Palikt 4 vaikus dėl šitos moters vaje
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS