G. Žemaitė įsiamžino spindinčioje fotosesijoje: nustebino pokyčiais | kl.lt

G. ŽEMAITĖ ĮSIAMŽINO SPINDINČIOJE FOTOSESIJOJE: NUSTEBINO POKYČIAIS

  • 2

„TV pagalbos“ žvaigždė Gerda Žemaitė nustebino nauju įvaizdžiu. Visai neseniai ji įsiamžino spindinčioje glamūrinėje fotosesijoje.

G. Žemaitė buvo atvira – vos sulauksi fotografo Adamo Aleksejėvičiaus pasiūlymo fotosesijai, ji nedvejojusi sutiko.

„Man be proto patiko visa idėja, o tuo pačiu, ir tokios glamūrinės fotosesijos nebuvau turėjusi. Tai buvo jau antra fotosesija pas šį fotografą, kurio kūryba išties mane žavi. Apskritai man patinka fotosesijos, kurios būna suorganizuotos nuo iki, kai tau nereikia sukti galvos nei dėl makiažo, nei dėl stiliaus. Belieka tik atvykti ir mėgautis!“ – teigė „TV pagalbos“ žvaigždė.

G. Žemaitė pripažino, kad fotografas ją jau seniai žavi kaip asmenybė.

„Anksti susidomėjęs fotografija, jis atiduoda visą save kūrybai. Tokius žmones aš labai palaikau ir vertinu. Juolab kad jo darbai kalba patys už save. Pati fotosesija buvo labai jauki ir, manau, išties rezultatyvi, o kai prie įvaizdžio dirba savo srities profesionalai, nereikia sukti galvos dėl nieko. Galvoji tik apie tai, kaip kuo geriau išpildyti sumanytą idėją“, – pasakojo ji.

Gerda Žemaitė. / A. Aleksejėvič nuotr.

Vis dėlto G. Žemaitė pridūrė: fizinių pastangų per fotosesiją prireikė nemažai.

„Pavyzdžiui, fotosesijos metu teko išlaikyti pozą pritūpus su aukštakulniais, tuo pačiu išlaikyti ir taisyklingą laikyseną. Būtent tokiais momentais supranti, koks nelengvas profesionalių fotomodelių darbas!“ – sakė moteris.

Tiesa, pats fotografas pastebėjo, kad šios fotosesijos stilistika turbūt būtų labiau tikusi naujųjų metų fotosesijai.

„Abu su Gerda esame kauniečiai, tad fotosesiją drauge organizuojame jau nebe pirmą kartą. Šį kartą norėjau padaryti kažką labai ryškaus, blizgančio, glamūrinio, taip ir gimė visa šios fotosesijos stilistika – disko gaublys, blizgantys rūbai ir aksesuarai, lietučio ir sidabro dekoracijos ir t. t. Labiausiai mėgstu kurti ir dirbti, kai gaunu visišką laisvę ir galiu stilizuoti ir nufotografuoti fotosesiją taip, kaip man atrodo geriausiai. Džiaugiuosi, kad Gerda visada leidžia tai daryti“, – džiaugėsi jis.

GALERIJA

  • G. Žemaitė įsiamžino spindinčioje fotosesijoje: nustebino pokyčiais
  • G. Žemaitė įsiamžino spindinčioje fotosesijoje: nustebino pokyčiais
  • G. Žemaitė įsiamžino spindinčioje fotosesijoje: nustebino pokyčiais
  • G. Žemaitė įsiamžino spindinčioje fotosesijoje: nustebino pokyčiais
A. Aleksejėvič nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Psichiatrai , psichologai !!! Ar tai normalu ?!

Paaiškinkit gi , kad su tom nuotraukom tom vištom į ligoninę skubiai reikia kreiptis... Gi čia jau visuomenei pavojingas pamišimas !

Anonimas

labai grazi

SUSIJUSIOS NAUJIENOS