G. Žemaitei prireikė operacijos: pirmieji požymiai išryškėjo nėštumo metu | kl.lt

G. ŽEMAITEI PRIREIKĖ OPERACIJOS: PIRMIEJI POŽYMIAI IŠRYŠKĖJO NĖŠTUMO METU

  • 9

Laidos „TV pagalba“ žvaigždė Gerda Žemaitė socialiniuose tinkluose pasidalijo nuotrauka iš ligoninės ir sukėlė nerimą gerbėjams. 

„Tas laukimas pražudys“, – penktadienį socialiniame tinkle „Facebook“ rašė moteris.

Šiandien ji pasidalijo kiek džiugesnėmis naujienomis:„Nuoširdžiausias „ačiū“ mane operavusiems chirurgams: Eglei Kubiliūtei ir Audriui Paršeliūnui. Ir nuostabiam Kauno klinikinės ligoninės Chirurgijos skyriaus personalui už profesionalumą ir puikią ligonių priežiūrą.“

Kaip praneša portalas 15min.lt, penktadienį žinomai moteriai buvo atlikta pilvo operacija, nes po nėštumo jai prasiskyrė pilvo raumenys. Medikai jai diagnozavo diastazę. 

Žinoma moteris pasakojo, kad dar nėštumo metu ji jautė nemalonius potyrius. „Dažnai jausdavau deginimą būtent toje vietoje, kur man ir skyrėsi į šonus raumenys“, – kadangi buvo labai didelis vaisius, moteriai prasiskyrė raumenys ir atsirado bambos išvarža.

Primename, kad sūnaus G. Žemaitė susilaukė pernai balandį.

Žinoma moteris yra pasakojusi, kad nėštumo pradžioje buvo sunkumų, todėl savo ir būsimo vaikelio sveikatai skyrė ypatingą dėmesį. Ji reguliariai lankėsi pas įvairius specialistus, atliko ne tik standartinius nėščiųjų tyrimus, bet nuo pat nėštumo pradžios domėjosi papildomais tiek mamai, tiek vaikui svarbiais tyrimais.

GALERIJA

  • G. Žemaitei prireikė operacijos: pirmieji požymiai išryškėjo nėštumo metu
Rašyti komentarą
Komentarai (9)

Anonimas

O yra likę nepiktų žmonių?

Va taip

As skaitau kad ji isptotejo.kiekviena pirstelejima aprasyti.vyrui geda.

Niekam neidomu

Eilinė baracuda lenda į ekrana
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS