Grupė „Džentelmenai“ su scena atsisveikins Kaune | kl.lt

GRUPĖ „DŽENTELMENAI“ SU SCENA ATSISVEIKINS KAUNE

  • 0

Birželio 9-ąją puikiai publikai žinomi dainuojantys šokėjai Dainius Dimša, Vytautas Mackonis ir Andrius Butkus į sceną kaip grupės „Džentelmenai“ nariai lips paskutinį kartą.

Dviejų dalių koncertas, kuriame skambės gerbėjų mylimi kūriniai, vyks Kaune, „Renginių Oazėje“. Grupė ruošia ir dovaną ištikimiausiems klausytojams – laikinojoje sostinėje bus pristatyta iki šiol niekur neskambėjusi atsisveikinimo daina „Paprasta istorija“.

Trijulė patikina – jos neišskyrė jokie nesutarimai ar pykčiai. Tiesiog atėjo laikas atsisveikinti.

Apie tai, kad skirstosi grupė „Džentelmenai“, buvo pranešta šių metų balandžio viduryje. Per du mėnesius vaikinai surengė ne vieną koncertą, kuriame skambėjo dainos, be kurių grupės pasirodymai neįsivaizduoti – „1000 kartų“, „Se la vi“, „Kaip tu gyveni?“, „Noriu“.

Kaunas – paskutinė „Džentelmenų“ stotelė. Būtent joje grupę dar bus galima išvysti gyvai kartu dainuojančią. Kai kurie atsisveikinimo turo koncertai filmuoti ir vaizdo medžiaga Lietuvos televizijas turėtų pasiekti dar šią vasarą.

Šokių pasaulyje puikiai žinomi Tadas Rimgaila, D. Dimša, V. Mackonis ir A. Butkus 2012 metais kaip naujas projektas „Džentelmenai“ debiutavo LNK šokių projekte „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“. Jame gauta aistringų ir žaviai šokančių vaikinų etiketė grupės narius lydėjo iki pat šių dienų.

Projektas tapo unikalus tuo, kad tai vienintelė vaikinų grupė Lietuvoje, kurios kiekvienas atliekamas kūrinys turi skirtingą ir puikiai pastatytą choreografiją.

Netikėtai susibūrę vaikinai ilgai neliko nepastebėti ir jau netrukus prodiuserinė kompanija „Zuzi muzika“ dainuojantiems šokėjams pasiūlė kartu dirbti. Per keletą bendradarbiavimo metų „Džentelmenai“ išleido ne tik savo debiutinį albumą „Mes taip gyvenam“, bet ir surengė apie 200 koncertų Lietuvoje ir užsienyje, du koncertinius turus per Lietuvą, dalyvavo daugelyje TV laidų ir projektų, atliko ne vieną kūrinį kartų su kitais žinomais popscenos atlikėjais.

GALERIJA

  • Grupė „Džentelmenai“ su scena atsisveikins Kaune
  • Grupė „Džentelmenai“ su scena atsisveikins Kaune
  • Grupė „Džentelmenai“ su scena atsisveikins Kaune
Organizatorių archyvo nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS