H. Mackevičius papasakojo, kaip jaučiasi po skiepo „AstraZeneca“ vakcina: kažkaip daugiau tikėjausi | kl.lt

H. MACKEVIČIUS PAPASAKOJO, KAIP JAUČIASI PO SKIEPO „ASTRAZENECA“ VAKCINA: KAŽKAIP DAUGIAU TIKĖJAUSI

  • 43

Lietuvos humoristas ir vienas laidos „Dviračio žinios“ kūrėjų Haroldas Mackevičius pasidalijo mintimis apie pojūčius pasiskiepijus „AstraZeneca“ vakcina.

Įrašą apie tai, kaip jaučiasi po skiepo pastaruoju metu garsiai eskaluojama „AstraZeneca“ vakcina (naujasis jos pavadinimas „Vaxzevria“), žinomas vyras pirmosios šv. Velykų dienos rytą paskelbė asmeniniame socialinio tinklo „Facebook“ profilyje.

„Po „AstraZenekos“ skiepo. Pojūčiai. Po valandos pradėjo kaisti žandai. Tas jausmas, kai porą valandų padirbi ant saulės, ir grižęs jauti, kad truputį įdegei. Vakar vakare ir šiandien lyg turėčiau truputį tempetarūros, subfebriliai. Na, tas geras jausmas iš vaikystės, kai jau lyg gali eiti pas mamą padejuoti, kad sergi ir į mokyklą neisi, bet žinai, kad niekas nepatikės, ir čiuoši opapa očiačia kaip didelis. Daugiau nieko. Kažkaip daugiau tikėjausi. Gal reikejo palaukti to Jenseno vienakomponenčio? Įsivaizduokite, kokia pikanterija, dviejų vyrų Džonsono ir Džonsono šeimoje, gimė vakciniukas, pavarde Jensenas. Šitą jaučiu duos sertifikuotiems homofobams, tik bac ir viskas“, – rašė jis.

Primename, kad per praėjusią parą pirmąja vakcinos nuo koronaviruso doze paskiepyti 7753 žmonės, antrąja – 603 žmonės, sekmadienį pranešė Statistikos departamentas.

Rašyti komentarą
Komentarai (43)

PAGRANDUKAS

tai čia kaip ir nauja ,,G I M I M O D I E N A ,,

Humoras

Laukiu nesulaukiu kada ateis jo eilė

ir DAR

>>> o skand... TĘSINYS, tai statistika tik iš Didžiosios Britanijos gyvenimo [ vakcinavimo ]...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS