I. Jankauskaitė scenoje išbandys tai, ko gyvenime niekada nedarė | kl.lt

I. JANKAUSKAITĖ SCENOJE IŠBANDYS TAI, KO GYVENIME NIEKADA NEDARĖ

  • 1

Iki „Lietuvos balso“ pusfinalio Klaipėdos „Švyturio“ arenoje liko vos keturios dienos.

Jau šį sekmadienį į pusfinalį patekę Gražvydas Sidiniauskas, „Žemaitukai“, Monika Marija Paulauskaitė, Paulina Skrabytė, Gabija Lokytė bei Paulinos Paukštaitytės ir KAIA duetas pirmą kartą penktajame sezone scenoje pasirodys kartu su savo mokytojais – Džordana Butkute, Donatu Montvydu, Inga Jankauskaite ir Leonu Somovu.

Pusfinalio metu tiesiogiai iš Klaipėdos „Švyturio“ arenos po pirmųjų atliktų dainų šeši dalyviai ir vėl pasiskirstys į dvi zonas – saugią ir pavojaus. Į pastarąją sėsis tie trys dalyviai, kurie savo pasirodymo metu sulauks mažiausiai žiūrovų palaikymo. Tačiau ties tuo saugios ir pavojingos zonos žaidimas nesibaigs – scenoje dalyviai pasirodys dar kartą, atlikdami bendrą kūrinį su savo mokytojais. Dar negirdėtais mokytojų ir dalyvių pasirodymais didieji scenos profesionalai bandys įtikinti žiūrovus dar labiau palaikyti jų komandų narius, mat ir antrųjų pasirodymų metu balsavimo linijos bus vėl atidarytos.

Su Inga ruošiame Lino Adomaičio kūrinį „Ar tu ją matei“. Nežinau, ar galiu išduoti, bet Inga šio pasirodymo metu ne tik dainuos...

Inga Jankauskaitė, pusfinaliui išsaugojusi vienintelius vyriškus balsus projekte, savo bendru pasirodymu su „Žemaitukais“ ir Gražvydu žada nustebinti daugelį – scenoje atlikėja padarys tai, ko dar niekada gyvenime nėra dariusi. Tačiau pati I. Jankauskaitė visų detalių atskleisti nenori.

„Rengiam su komanda bendrą pasirodymą ir nė už ką neišduosiu, koks jis bus“, – šypsodamasi intriguoja Inga.

Vis dėlto  jos komandos vaikinai atviresni: „Su Inga ruošiame Lino Adomaičio kūrinį „Ar tu ją matei“. Nežinau, ar galiu išduoti, bet Inga šio pasirodymo metu ne tik dainuos... Pasirodymas bus toks jausmingas kaip Inga ir toks energingas kaip mes. Tai bandom įsivaizduoti, kas įvyks, kai pasirodymo pabaigoje įžygiuos galingas Gražvydo balsas. Bomba!“ – linksmai būsimą pasirodymą komentuoja „Žemaitukai“.

Vaikinai patikina – dainuoti scenoje vieniems yra žymiai sunkiau, o štai kai šalia jų bus Inga, vaikinai žada jaustis žymiai drąsiau ir tiki, jog jų bendras pasirodymas tikrai paskatins žiūrovus dar labiau juos palaikyti.

„Kai Ingos akys įbestos iš teisėjų kėdės į mus, jos būna pripildytos tiek daug emocijų ir jaudulio dėl mūsų, kad mes patys labai įsibaiminam ir bijom ją nuvilti. O kai Inga bus šalia ir jaudinsis kartu – nebežinom, į ką reikės žiūrėti. Bet manau, kad ir čia ji mus nuramins ir viskas gausis kietai, nes, kaip mums sako pati Inga, – koks skirtumas, ne gyvybės ir mirties klausimas, vis tiek visi mirsim, tad nėra ko parintis, –juokaudamas savo mokytojos posakį cituoja „Žemaitukų“ narys Linas Vaitkevičius.

Ką tokio išskirtinio pusfinaliui ruošia Inga Jankauskaitė, „Žemaitukai“ ir Gražvydas, pamatyti ir išgirsti bus galima jau šį sekmadienį 19:30 val. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje ir tiesiogiai per LNK.

GALERIJA

  • I. Jankauskaitė scenoje išbandys tai, ko gyvenime niekada nedarė
Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Vincas

O lovoje? (joke)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS