I. Starošaitė stebina drąsa: ryja ugnį ir pjaustosi rankas | kl.lt

I. STAROŠAITĖ STEBINA DRĄSA: RYJA UGNĮ IR PJAUSTOSI RANKAS

  • 0

Jau šį sekmadienį ekstremalių išbandymų šou „Aš galiu! Irena Starošaitė LNK žiūrovams atliks įspūdingą magijos pasirodymą kartu su Liepa Norkevičiene. 

Visą savaitę kartu su puikiai žinomu magijos teatru „Di Archy“ jos mokosi lipti kardais basomis kojomis, nuo pusantro metro aukščio basomis nušokti ant stiklo šukių, taip pat – ryti ugnį, peiliukus ir per porą sekundžių perverti sau rankas ilgais virbalais.

Atlikėją I. Starošaitę žinome kaip vieną profesionaliausių Lietuvos pop scenos atlikėjų, kuri gerbėjams kaskart atiduoda visą save. Akivaizdu, kad toks moters charakteris jai ypač padeda ir šiame šou. Nors ir yra vyriausia jame dalyvaujanti moteris, I. Starošaitei kol kas tenka patys pavojingiausi ir ekstremaliausi triukai, bet atlikėja jų imasi su dideliu malonumu.

„Man streso ir diskomforto čia tikrai daug. Peiliai, ugnis, šukės, man viskas yra baisu“, - apžiūrinėdama pasirodymo rekvizitą kalbėjo Liepa. - Aš šios užduoties nesirinkau ir dabar man tikrai labai gaila, kad gavau būtent tokį iššūkį. Pati niekada to nebūčiau pasirinkus, po filmavimo net mėginau prašyti, kad galėčiau su kuo nors apsikeisti užduotimis, bet man neleido. Aš tikrai labai tikiuosi, kad yra koks nors triukas, ir kad iš tikrųjų viskas nėra taip baisu, kaip atrodo“.

Visgi Liepai teko nusivilti – atlikėjas mokę Arvydas ir Diana Gaičiūnai atskleidė, kad skausmas valdomas tik susikaupimo ir minčių galia, ir prie jo paprasčiausiai reikia priprasti. „Kaip per savaitę išmokti galvoti, kad man neskauda?“ – stebėjosi ir I. Starošaitė.

Galiausiai atlikėjos pasidalijo savo užduotis – kardais lips ir ant šukių basomis šoks Liepa, o I. Starošaitė mokysis nuryti peiliukus, ryti ugnį ir persiverti sau ranką ilgu virbalu. „Kartais žmogus tikrai neįsivaizduoja, ką gali. Aš irgi maniau, kad negaliu išsinarpliot iš tramdomųjų marškinių kabodama žemyn galva. Bet pasirodo – galiu. Tuomet gali ir tu“, - save ir kolegę Liepą bandė raminti I. Starošaitė, kartu su „Di Archy“ duetu atliekanti jau antrąjį pasirodymą.

Pavojingiausius laidos triukus atliekanti I. Starošaitė kol kas yra ir projekto lyderė – atlikėja turi surinkusi 7 taškus iš 8 galimų. Tiesa, projekto darbštuole vadinama Liepa kol kas galutinėje lentelėje yra paskutinė, ir turi vos 4 taškus. Ar atlikėjoms pavyks susitvarkyti su baime ir pasiruošti sekmadienio laidai? Visi atsakymai ir pasirodymai –  šį sekmadienį 19:30 val. per LNK.

GALERIJA

  • I. Starošaitė stebina drąsa: ryja ugnį ir pjaustosi rankas
  • I. Starošaitė stebina drąsa: ryja ugnį ir pjaustosi rankas
  • I. Starošaitė stebina drąsa: ryja ugnį ir pjaustosi rankas
Organizatorių nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS