Ispanija kaltina dainininkę Shakirą vengimu mokėti mokesčius | kl.lt

ISPANIJA KALTINA DAINININKĘ SHAKIRĄ VENGIMU MOKĖTI MOKESČIUS

  • 0

Žiniasklaida pranešė, kad Ispanijos teismas mato „pakankamai požymių“ pradėti ikiteisminiam tyrimui dėl Kolumbijos popdainininkės Shakiros vengimo mokėti mokesčius.

Barselonos prokuratūra kaltina 44-erių dainininkę nesumokėjus iš viso 14,5 mln. eurų mokesčių, kuriuos turėjo sumokėti Ispanijoje 2012–2014 metais.

Dainininkė, žinoma kaip hitų „Waka Waka“ ir „Hips don‘t lie“ atlikėja, kaltinimus  neigia.

Jei nebus pasiektas neteisminis susitarimas, Shakira gali atsidurti teisiamųjų suole ir būti nuteista kalėti, ketvirtadienį rašė laikraštis „La Vanguardia“.

Ginčo esmė yra klausimas, kur tais metais Shakira turėjo mokėti mokesčius.

Prokuratūra daro prielaidą, kad atlikėja Ispanijoje gyveno daugiau nei pusę metų per trejus metus, t. y. ilgiau nei 183 dienas. Tai reikštų, kad už bet kur pasaulyje gautas pajamas ji būtų turėjusi mokėti mokesčius Ispanijoje.

Tačiau Shakira ne kartą pabrėžė, kad 2012–2014 metais ji gyveno ne Ispanijoje, o Bahamose ir tik retkarčiais atvykdavo į Ispaniją.

Shakira jau 10 metų draugauja su ispanų futbolo žvaigžde, „FC Barcelona“ profesionalu Gerardu Pique ir turi su juo du vaikus. Pasak jos pačios, ji oficialiai Ispanijoje gyvena tik nuo 2015 metų.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS