Įvertinkite: D. Varnas dainą „Labas“ prikėlė naujam gyvenimui | kl.lt

ĮVERTINKITE: D. VARNAS DAINĄ „LABAS“ PRIKĖLĖ NAUJAM GYVENIMUI

  • 0

Dainotas Varnas pristato dainą „Labas“, kurios atsiradimo istorija – labai netipiška. „Gal didžiausiems lietuviškos muzikos gerbėjams daina pasirodys girdėta... Jiems nesivaidena. Ji yra nuskambėjusi viešai, bet nedaug“, – pasakojo D. Varnas.

Jis juokiasi, kad dainą, galima sakyti, rado savo pažįstamo dainų kūrėjo studijoje. „Kai pamačiau jos natas, per klaidą pamaniau, kad tai man skirtas naujausias kūrinys. Iškart pradėjau niūniuoti, išsyk prilipo. O tada paaiškėjo visa jos priešistorė. Mano supratimu, daina – puiki. Ji verta naujo šanso. Esu tikras, ji papuoštų kiekvieno repertuarą. Paklausiau autoriaus, ar galiu ją įrašyti. Ir štai:„Labas“ jau jūsų ausims“, – sako dainininkas.

Jis tikisi, kad šįkart daina nugyvens ilgą ir laimingą gyvenimą. Daina tikrai taps jo naujojo albumo dalimi ir svarbiausia – skambės koncertuose, kurių po priverstinės pertraukos dainininko tvarkaraštyje vėl ėmė rastis. „Džiaugiuosi, kad pildosi kalendorius. Dėliojasi vieši pasirodymai, daugėja privačių kvietimų“, – sako dainininkas.

GALERIJA

  • Įvertinkite: D. Varnas dainą „Labas“ prikėlė naujam gyvenimui
N. Žilinskaitės nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS