J. Bluntas stebina gerbėjus: pasaulinio turo maršrute – ir Vilnius | kl.lt

J. BLUNTAS STEBINA GERBĖJUS: PASAULINIO TURO MARŠRUTE – IR VILNIUS

  • 0

Vienas mėgstamiausių ir mylimiausių atlikėjų Jamesas Bluntas – taip pat neabejingas Lietuvai ir čia jo laukiantiems gerbėjams. Birželio 3 d. muzikos žvaigždė iš D. Britanijos „Siemens“ arenoje pristatys savo naują muzikinį projektą „Once upon a mind“.

2020 m. J. Bluntas leisis į grandiozinį koncertinį turą po D. Britanijos ir daugelį Europos miestų, tarp kurių ir Vilnius.

Penkiskart „Grammy“ nominuotas dainininkas, kurio albumai ne kartą tapo platininiais, o dainos nuolat sukasi muzikos topuose, šį spalį išleido savo šeštąjį studijinį albumą „Once upon a mind“.

„Manau, tai pats nuoširdžiausias mano albumas. „Back To Bedlam“ buvo panašus tuo, kad kurį laiką rašiau dainas apie savo tuometinę gyvenimo patirtį, ir jos buvo mano debiutas. Kiekviena šio naujo albumo daina atspindi tai, ką tuo metu išgyvenau ar neseniai patyriau. Tai labai asmeniškas albumas ir aš didžiuojuosi, kad galiu juo pasidalyti“, – sako J. Bluntas.

Prieš penkiolika metų debiutavęs atlikėjas tapo viena ryškiausių žvaigždžių muzikos orbitoje. Jo pirmasis albumas „Back To Bedlam“ akimirksniu tapo platininiu, o daina „You're Beautiful“ virto pasauliniu hitu.

Po pastarojo savo albumo (2017 m. „The Afterlove“) flirto su elektronine muzika J. Bluntas grįžta prie to, kas jam sekasi geriausiai. „Once upon a mind“ vėl skamba klasikinės širdį ir sielą paliečiančios dainos.

Singlas „Cold“ jau iškopė į dainų topus ir pasiekė 8,8 mln. perklausų. J. Blunto naujajame albume skamba vienuolika kūrinių, tarp kurių: „The Truth“, „Cold“, „Champions“, „Monsters“, „Youngster“, „ 5 Miles“.

Paskutinį kartą su koncertiniu turu „The Afterlove Tour“ „Siemens“ arenoje dainininkas viešėjo 2018 m. gegužę.

J. Blunto, kuris tituluojamas geriausiu XXI a. britų atlikėju, vienintelis koncertas Vilniaus „Siemens“ arenoje vyks 2020 m. birželio 3 d. Jo pasirodyme skambės ne tik kūriniai iš naujojo albumo, bet ir hitais tapusios dainos, tokios kaip „Simona“, „You’re Beutiful“, „Goodbuy My Lover“, „1973“.

Bilietų į renginį prekybą „Tiketa“ pradeda nuo gruodžio 10 dienos, o „Tiketa klubo“ nariai bilietus gali įsigyti jau nuo gruodžio 9-osios.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS